Liga czeska - 25. kolejka 2. ligi: FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Varnsdorf 2-1 (2-0)

21 czerwca na Stadionie Kollárova ulice odbył się mecz 25. kolejki czeskiej 2. ligi pomiędzy drużynami FC Vlašim i Varnsdorfu. Pojedynek zakończył się zwycięstwem FC Vlašim 2-1. Na stadionie zasiadło 460 widzów.

25. kolejka Czechy - 2. liga
2020-06-21 17:00 | Stadion: Stadion Kollárova ulice | Widzów: 460 | Arbiter: J. Cihlář
FC Sellier & Bellot Vlašim
FK Varnsdorf
2
1
J. Záviška 28',35'
M. Kouřil 53'

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 24 spotkania jedenastka FC Vlašim wygrała 13 razy i zanotowała siedem porażek oraz cztery remisy.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy FC Vlašim w 28. minucie spotkania, gdy Jan Záviška strzelił pierwszego gola.

W 35. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Jan Záviška z FC Vlašim. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Petrowi Heppnerowi z Varnsdorfu. Była to 41. minuta starcia.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy arbiter pokazał kartkę Oskarowi Fotrowi, zawodnikowi FC Vlašim.

Piłkarze gości odpowiedzieli strzeleniem gola. W 53. minucie na listę strzelców wpisał się Martin Kouřil.

W 57. minucie Lucas Dias zastąpił Michala Vránę. Między 58. a 83. minutą, boisko opuścili piłkarze Varnsdorfu: Daniel Novák, Pavlo Rudnytskyy, Ondřej Kocourek, na ich miejsce weszli: Josef Zezula, Matěj Šimon, David Breda. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Oskara Fotra, Jana Záviški zajęli: Petr Průcha, Adama Diamé. W 59. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Davida Broukala z FC Vlašim, a w drugiej minucie doliczonego czasu spotkania Martina Kouřila z drużyny przeciwnej.

Drużynie Varnsdorfu zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem jedenastki FC Vlašim.

Petr Heppner41′
59′ David Broukal
Pavlo Rudnytskyy
 28′, 35′ Jan Záviška
Jakub Barac
Lucas Dias do Nascimento Serafim
Ondřej Kocourek
49′ Oskar Fotr
Erik Micovčák

Zawodnicy obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.