Liga czeska - 24. kolejka 2. ligi: FK Varnsdorf - Slavoj Wyszegrad 2-2 (0-1)

W starciu 24. kolejki czeskiej 2. ligi, które rozegrane zostało 18 czerwca, zespół Varnsdorfu zremisował z Slavojem Wyszegrad 2-2 (0-1). Mecz na Stadionie v Kotlině obejrzało 285 widzów.

24. kolejka Czechy - 2. liga
2020-06-18 17:00 | Stadion: Stadion v Kotlině | Widzów: 285 | Arbiter: J. Machálek
D. Laňka 46'

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć spotkań zespół Varnsdorfu wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo cztery razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Slavoju Wyszegrad w siódmej minucie spotkania, gdy Jan Suchan zdobył pierwszą bramkę.

Między 16. a 36. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gości i jedną drużynie przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Slavoju Wyszegrad.

Drugą połowę drużyna Varnsdorfu rozpoczęła w zmienionym składzie, za Matěja Kubistę wszedł Daniel Novák. Także jedenastka Slavoju Wyszegrad rozpoczęła w zmienionym składzie, za Adnana Bašicia wszedł Lukas Pouček.

Zespół gospodarzy ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Slavoju Wyszegrad, strzelając kolejnego gola. W 46. minucie wynik na 0-2 podwyższył Denis Laňka. W 56. minucie na listę strzelców wpisał się Martin Kouřil.

W 58. minucie Adam Ondráček został zastąpiony przez Davida Bredę. W tej samej minucie w drużynie Varnsdorfu doszło do zmiany. Matěj Šimon wszedł za Petra Heppnera.

Zespół gości niedługo cieszył się prowadzeniem. Trwało to 13 minut, jedenastka Varnsdorfu doprowadziła do remisu. Gola strzelił Daniel Novák. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-2.

Tomáš Jablonský
 56′ (k.) Martin Kouřil
Marek Kodr
Ondřej Bláha
Milan Nitrianský
16′ Matěj Kubista