Liga czeska - 23. kolejka 2. ligi: FK Prostějov - SK Líšeň 0-1 (0-1)

14 czerwca na Stadionie 1. SK Prostějov w Prościejowie odbyło się starcie 23. kolejki czeskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Prostejovu i SK Líšeň. Mecz zakończył się zwycięstwem SK Líšeň 1-0. Na stadionie zasiadło 328 widzów.

23. kolejka Czechy - 2. liga
2020-06-14 17:00 | Stadion: Stadion 1. SK Prostějov | Widzów: 328 | Arbiter: T. Klíma
FK Prostějov
SK Líšeň
0
1
J. Silný 18'

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 pojedynków zespół SK Líšeň wygrał cztery razy i tyle samo razy przegrywał. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Jedyną bramkę meczu zdobył Jan Silný dla drużyny SK Líšeň. Bramka padła w tej samej minucie. To już trzecie trafienie tego piłkarz w sezonie.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Jaroslav Málek ze SK Líšeň. Była to 42. minuta spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu SK Líšeň.

Na drugą połowę jedenastka Prostejovu wyszła w zmienionym składzie, za Aleša Schustera wszedł Patrik Slaměna. W 61. minucie w zespole Prostejovu doszło do zmiany. Jan Šteigl wszedł za Michala Zapletala.

Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy sędzia pokazał kartkę Ondřejowi Ševčíkowi, zawodnikowi gości. W 66. minucie za Jana Silnego wszedł Tomáš Machálek. Między 66. a 86. minutą, boisko opuścili zawodnicy SK Líšeň: Marek Matocha, Jaroslav Málek, Martin Zikl, Martin Rolinek, na ich miejsce weszli: Václav Minařík, Patrik Demeter, Lamine Fall, Ondřej Vintr. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Davida Pašeka, Daniela Bialka zajęli: David Píchal, Oleksandr Pernatskyi.

Od 70. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom SK Líšeň. W drugiej połowie nie padły gole.