Liga czeska - 2. kolejka 2. ligi: MFK Chrudim - SK Líšeň 1-3 (1-0)

27 lipca na Stadionie Za Vodojemem odbył się pojedynek 2. kolejki czeskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Chrudimu i SK Líšeň. Mecz zakończył się zwycięstwem SK Líšeň 3-1. Na stadionie zasiadło 1 456 widzów.

2. kolejka Czechy - 2. liga
2019-07-27 10:15 | Stadion: Stadion Za Vodojemem | Widzów: 1456 | Arbiter: P. Hocek
M. Rolinek 90'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu piłkarze Chrudimu nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W czwartej minucie bramkę zdobył Jirí Janoušek.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Vaclav Minarik ze SK Líšeň. Była to 38. minuta spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Chrudimu.

Na drugą połowę drużyna SK Líšeň wyszła w zmienionym składzie, za Adama Filę wszedł Marek Vintr. W 52. minucie Milan Ujec został zastąpiony przez Tomáša Froněka.

Zespół SK Líšeň wyrównał wynik meczu. W 53. minucie David Krška wyrównał wynik meczu.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników SK Líšeň w 57. minucie spotkania, gdy Marek Vintr strzelił drugiego gola. Między 60. a 90. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

Między 68. a 81. minutą, boisko opuścili zawodnicy Chrudimu: Tomáš Dostálek, Jaroslav Hlavsa, na ich miejsce weszli: Roman Čáp, Lukáš Mastík. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Vaclava Minarika, Tomáša Macháleka zajęli: Jaroslav Málek, Martin Rolinek.

Jedenastka gospodarzy ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna SK Líšeň, zdobywając kolejną bramkę. W doliczonej drugiej minucie pojedynku wynik ustalił Martin Rolinek.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-3.

Jan Hladík73′
 4′ Jiří Janoušek