Reklama

Reklama

Liga czeska - 19. kolejka 2. ligi: Slavoj Wyszegrad - SK Líšeň 1-1 (0-0)

30 maja na Stadionie Evžena Rošického w Pradze odbyło się spotkanie 19. kolejki czeskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Slavoju Wyszegrad i SK Líšeň. Pojedynek zakończył się remisem 1-1. Na stadionie stawiło się 56 widzów.

30 maja  na Stadionie Evžena Rošického w Pradze odbyło się spotkanie  19. kolejki czeskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Slavoju Wyszegrad  i SK Líšeň. Pojedynek zakończył się remisem 1-1. Na stadionie stawiło się 56 widzów.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Już w pierwszych minutach zespół Slavoju Wyszegrad próbował rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. W 24. minucie w drużynie Slavoju Wyszegrad doszło do zmiany. Jan Vejvar wszedł za Filipa Drobíleka.

W 41. minucie kartkę dostał Ed Kokorović, piłkarz gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Reklama

W 59. minucie za Jana Suchana wszedł Adnan Bašić.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników SK Líšeň w 67. minucie spotkania, gdy Martin Zikl strzelił pierwszego gola. W 73. minucie Lukas Pouček został zmieniony przez Vojtěcha Mareša, a za Eda Kokorovicia wszedł na boisko Daniel Kozel, co miało wzmocnić zespół Slavoju Wyszegrad. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Václava Minaříka na Marka Matochę.

Piłkarze gospodarzy odpowiedzieli zdobyciem bramki. Na 10 minut przed zakończeniem meczu na listę strzelców wpisał się Tomáš Čvančara. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego ósme trafienie w sezonie.

Od 84. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-1.

Jedenastka SK Líšeň zagrała bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Arbiter starał się panować nad sytuacją i chętnie wyciągał kolorowe kartoniki, niestety nawet to nie ochłodziło rozgrzanych głów zawodników. Sędzia pokazał dwie żółte kartki piłkarzom Slavoju Wyszegrad, natomiast zawodnikom gości przyznał cztery.

Drużyna gospodarzy wymieniła czterech zawodników. Natomiast zespół SK Líšeň w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.

Już w najbliższy wtorek jedenastka SK Líšeň zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej rywalem będzie FC Vysočina Jihlava. Natomiast w czwartek Dukla Praga będzie przeciwnikiem zespołu Slavoju Wyszegrad w meczu, który odbędzie się w Pradze.

Reklama

Reklama

Reklama