Liga czeska - 18. kolejka 2. ligi: FK Baník Sokolov - Slavoj Wyszegrad 1-0 (1-0)

W meczu 18. kolejki czeskiej 2. ligi, który rozegrany został 26 maja, drużyna Banika Sokolov wygrała z Slavojem Wyszegrad 1-0 (1-0). Mecz na Stadionie FK Baník Sokolov obejrzało 180 widzów.

18. kolejka Czechy - 2. liga
2020-05-26 17:00 | Stadion: Stadion FK Baník Sokolov | Widzów: 180 | Arbiter: . Houdek
FK Baník Sokolov
Slavoj Wyszegrad
1
0
M. Krátký 15'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Banika Sokolov w 15. minucie spotkania, gdy Marek Krátký zdobył pierwszą bramkę.

Między 24. a 27. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Banika Sokolov.

W 51. minucie sędzia przyznał żółtą kartkę Adamowi Tkadlecowi z zespołu gospodarzy. W tej samej minucie za Ondřeja Rumla wszedł Šimon Šmehyl.

Między 67. a 81. minutą, boisko opuścili zawodnicy Banika Sokolov: Bidje Manzia, Stanislav Vávra, na ich miejsce weszli: Ondřej Machuča, Jakub Dvořák. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Filipa Drobíleka, Jana Suchana zajęli: Denis Laňka, Jan Vejvar. W czwartej minucie doliczonego czasu gry żółte kartki obejrzał Marek Krátký z Banika Sokolov oraz Tomáš Jablonský, Petr Rothe z drużyny gości. Marek Kodr z Slavoju Wyszegrad trzy minuty później dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej ten zawodnik został ukarany w 24. minucie.

Tomáš Jablonský90′
 15′ 90′ Marek Krátký
Marek Kodr24′ 90′
51′ Adam Tkadlec
Ed Kevin Kokorović
24′ David Skopec
Petr Rothe90′
Bidje Manzia
Jan Suchan
Stanislav Vávra
Tomáš Čvančara
27′ Kang-Hyun Yu
Lukáš Pouček

Jeśli zespół Slavoju Wyszegrad nie wykorzystał 12 rzutów rożnych w spotkaniu to nie mógł liczyć na zwycięstwo.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia przyznał dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy w pierwszej połowie, w drugiej również dwie. Zawodnicy drużyny przeciwnej otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dwie żółte i jedną czerwoną.

Drużyna Banika Sokolov w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił dwóch graczy.