Liga czeska - 14. kolejka 2. ligi: FK Pardubice - MFK Chrudim 4-0 (3-0)

2 listopada na Stadionie K Vinici odbyło się starcie 14. kolejki czeskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Pardubic i Chrudimu. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Pardubic 4-0. Na stadionie zasiadło 1 792 widzów.

14. kolejka Czechy - 2. liga
2019-11-02 10:15 | Stadion: Stadion K Vinici | Widzów: 1792 | Arbiter: P. Kralovec
J. Jeřábek 45',89'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Pardubic w 14. minucie spotkania, gdy Pavel Cerny zdobył pierwszą bramkę.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia przyznał Lukášowi Mrázekowi z Chrudimu. Była to 24. minuta meczu.

Zespół gości ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Pardubic, strzelając kolejnego gola. W 24. minucie wynik na 2-0 podwyższył Michal Hlavatý.

Trzeba było trochę poczekać, aby John Jerabek wywołał eksplozję radości wśród kibiców Pardubic, zdobywając kolejną bramkę w 45. minucie starcia.

Drugą połowę drużyna Chrudimu rozpoczęła w zmienionym składzie, za Jaroslava Hlavsę, Tomáša Dostáleka weszli Tomáš Hynek, Milan Ujec. W 48. minucie arbiter pokazał kartkę Martinowi Sulikowi z zespołu gości.

W 66. minucie David Sixta zastąpił Daniela Vašulína. Na 11 minut przed zakończeniem spotkania kartkę dostał Vojtěch Řezníček, zawodnik Chrudimu.

W 89. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił John Jerabek z Pardubic. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 4-0.

Vojtěch Řezníček79′
 24′ Michal Hlavatý
Tomáš Dostálek
 45′, 89′ (k.) Jan Jeřábek
Jiří Janoušek
Michal Kohút
Ondřej Kesner
Tomáš Solil
David Sixta
 14′ Pavel Černý
Martin Sulík48′
Pavel Zifčák
Petr Rybička

Arbiter nie ukarał piłkarzy gospodarzy żadną kartką, natomiast zawodnikom Chrudimu przyznał trzy żółte.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.