Liga czeska - 14. kolejka: 1. FK Pribram - FC FASTAV Zlín 0-0

W meczu 14. kolejki Ligi Czeskiej, który rozegrany został 26 października, drużyna FK Pribram zremisowała z FASTAV Zlin 0-0. Mecz na Energon Aréna w Przybramiu obejrzało 2 167 widzów.

14. kolejka Czechy - Liga Czeska
2019-10-26 14:30 | Stadion: Stadion Na Litavce | Widzów: 2167 | Arbiter: P. Kralovec
1. FK Pribram
FC FASTAV Zlín
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 18 razy. Jedenastka FASTAV Zlin wygrała aż dziewięć razy, zremisowała cztery, a przegrała tylko pięć.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Martin Zeman z FK Pribram. Była to 23. minuta starcia.

W 29. minucie za Dominika Mašeka wszedł Jakub Janetzký. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 50. a 69. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej. W 59. minucie w zespole FK Pribram doszło do zmiany. Filip Stuparević wszedł za Michala Škodę.

Po chwili trener FK Pribram postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 69. minucie na plac gry wszedł Radek Voltr, a murawę opuścił Matěj Polidar. W 74. minucie w jedenastce FK Pribram doszło do zmiany. Jaroslav Tregler wszedł za Davida Šimka. Trener FASTAV Zlin postanowił zagrać agresywniej. W 83. minucie zmienił pomocnika Petra Jiracka i na pole gry wprowadził napastnika Jakuba Kolara. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością.

Na sześć minut przed zakończeniem pojedynku kartką został ukarany Pablo Podio, piłkarz FASTAV Zlin. W 89. minucie w jedenastce FASTAV Zlin doszło do zmiany. Lukáš Železník wszedł za Adnana Dżaficia.

Lukáš Bartošák
69′ Marek Kodr
Petr Buchta
Martin Nový
Martin Cedidla
74′ David Šimek
Róbert Matějov
Marko Alvir
Adnan Dżafić89′
Jan Rezek
Antonin Fantiš62′
50′ Karel Soldát
Petr Jiracek83′
23′ Martin Zeman
Dominik Mašek29′
69′ Matěj Polidar
Pablo Joaquin Podio84′
59′ Michal Škoda
Tomas Wagner
Marek Boháč
Jan Šiška
74′ Jaroslav Tregler
Petr Pejsa
59′ Filip Stuparević
Lukáš Železník89′
69′ Radek Voltr

Wyjątkowa nieporadność napastników FK Pribram była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy FK Pribram otrzymali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.