FK Mladá Boleslav - 1. FK Pribram 0-0. Liga czeska - 25. kolejka 1. ligi czeskiej

4 kwietnia na Lokotrans Aréna w Mladzie Boleslav odbył się mecz 25. kolejki 1. ligi czeskiej pomiędzy drużynami FK Mlada Boleslav i FK Pribram. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

25. kolejka Czechy - 1. liga czeska
2021-04-04 14:00 | Stadion: Lokotrans Aréna | Arbiter: Emanuel Marek
FK Mladá Boleslav
1. FK Pribram
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 29 razy. Zespół FK Mlada Boleslav wygrał aż 13 razy, zremisował 10, a przegrał tylko sześć.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 13. minucie kartkę dostał Emmanuel Antwi z FK Pribram.

Na drugą połowę drużyna FK Mlada Boleslav wyszła w zmienionym składzie, za Tomáša Malínskiego wszedł Marek Matejovsky. Na murawie, jak to często zdarzało się FK Mlada Boleslav w tym sezonie, pojawił się David Douděra, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 46. minucie Jakuba Fulneka.

W 57. minucie za Edrisę Lubegę wszedł Radek Voltr. W 70. minucie Emmanuel Antwi został zmieniony przez Milana Lalkoviča, co miało wzmocnić jedenastkę FK Pribram. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Jaromíra Zmrhala na Václava Drchala oraz Lukáša Budínskiego na Jiriego Skalaka. W 83. minucie karnego dla FK Mlada Boleslav nie wykorzystał Tomáš Ladra strzelając obok bramki.

Jedyną kartkę w drugiej połowie arbiter przyznał Jaroslavowi Treglerowi z jedenastki gości. Była to 90. minuta starcia. W czwartej minucie doliczonego czasu gry w drużynie FK Pribram doszło do zmiany. Josef Obdržal wszedł za Jana Rezka.

Jakub Šiman
46′ Jakub Fulnek
Mihailo Cmiljanović
73′ Lukáš Budínský
Jaroslav Tregler90′
Samuel Dancák
Tomáš Pilík
46′ Tomáš Malínský
Emmanuel Antwi13′ 70′
72′ Jaromír Zmrhal
Jan Rezek90′
83′ (k.) Tomáš Ladra
Filip Zorvan
Michal Škoda
Edrisa Lubega57′
Petr Mikulec
Ondřej Kočí
46′ David Douděra
Juan Olivier Simo Kingue
Jakub Klíma
Václav Svoboda
Radim Řezník
Milan Lalkovič70′
46′ Marek Matejovsky
Josef Obdržal90′
73′ Jiri Skalak
Radek Voltr57′
72′ Václav Drchal
Stanislav Vávra

Przewaga zespołu FK Mlada Boleslav w posiadaniu piłki była ogromna (64 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze nie potrafili wygrać meczu.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia nie ukarał zawodników FK Mlada Boleslav żadną kartką, natomiast piłkarzom gości pokazał dwie żółte.

Jedenastka FK Mlada Boleslav w drugiej połowie dokonała czterech zmian. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.