FC Sellier & Bellot Vlasim - FK Teplice 2-2 (2-1). Liga -

22 maja na UNKNOWN-2805 odbyło się spotkanie FORTUNAy pomiędzy drużynami FC Sellier Vlasim i Teplica. Mecz zakończył się remisem 2-2. Na boisku mogliśmy zobaczyć Filipa Muchę występującego w Teplicu.

22 maja  na UNKNOWN-2805 odbyło się spotkanie   FORTUNAy pomiędzy drużynami FC Sellier Vlasim  i Teplica. Mecz zakończył się remisem 2-2. Na boisku mogliśmy zobaczyć Filipa Muchę występującego w Teplicu.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy kartką został ukarany Jakub Mareš, piłkarz Teplica.

W tym czasie to zawodnicy FC Sellier Vlasim otworzyli wynik. W 33. minucie bramkę zdobył Vaclav Svoboda.

Piłkarze Teplica nie poddali się i także strzelili jednego gola jeszcze w pierwszej połowie. Na dziewięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Jakub Mareš.

W 38. minucie kartkę otrzymał Samson Tijani z Teplica.

Kilka chwil później okazało się, że dalsze wysiłki podejmowane przez zespół FC Sellier Vlasim przyniosły efekt bramkowy. W 39. minucie Tomas Zlatohlavek dał prowadzenie swojej drużynie. Asystę zanotował David Broukal.

W 44. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Tomasa Zlatohlaveka z FC Sellier Vlasim, a w czwartej minucie doliczonego czasu Aloisa Hyčkę z drużyny przeciwnej.

Na drugą połowę jedenastka Teplica wyszła w zmienionym składzie, za Ngosę Sunzu wszedł Vaclav Sejk.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padła wyrównująca bramka w tym spotkaniu. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy wynik ustalił Vaclav Sejk.

W 66. minucie Tomas Zlatohlavek został zmieniony przez Solomona Johna. Między 68. a 81. minutą, boisko opuścili piłkarze FC Sellier Vlasim: Marek Icha, Abdallah Gningue, Abdallah Gningue, na ich miejsce weszli: Michal Hosek, Adam Toula, Nedzad Zinhasovic. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Jana Fortelnego, Jakuba Mareša zajęli: Ladislav Kodad, David Ledecký. W 69. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Tomáša Vondrášeka z Teplica, a w 70. minucie Solomona Johna z drużyny przeciwnej.

Niedługo później trener FC Sellier Vlasim postanowił bronić wyniku. W 88. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Jana Suchana wszedł Ondrej Lehoczki, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi FC Sellier Vlasim utrzymać remis. W drugiej minucie doliczonego czasu gry w drużynie Teplica doszło do zmiany. Vaclav Prosek wszedł za Aloisa Hyčkę. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 2-2.

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

Zawodnicy FC Sellier Vlasim obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy cztery.

Jedenastka FC Sellier Vlasim w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast zespół Teplica w drugiej połowie wymienił czterech graczy.