Dynamo Czeskie Budziejowice - Viktoria Pilzno 0-0. Liga czeska - 9. kolejka 1. ligi czeskiej

W meczu 9. kolejki 1. ligi czeskiej, który rozegrany został 28 listopada, zespół Dynamo zremisował z Viktorią Pilzno 0-0. Pojedynek odbył się na Fotbalový stadion Střelecký ostrov w Czeskich Budziejowicach.

9. kolejka Czechy - 1. liga czeska
2020-11-28 18:30 | Stadion: Fotbalový stadion Střelecký ostrov | Arbiter: Ondřej Berka
Dynamo Czeskie Budziejowice
Viktoria Pilzno
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 30 spotkań jedenastka Viktorii Pilzno wygrała 12 razy i zanotowała pięć porażek oraz 13 remisów.

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W pierwszych minutach drugiej połowy sędzia pokazał kartkę Pavelowi Novákowi z zespołu gospodarzy. Trzeba było trochę poczekać, aby trener Viktorii Pilzno postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 74. minucie na plac gry wszedł Miroslav Kaczer, a murawę opuścił Pavel Bucha.

W tej samej minucie Adriel Ba został zmieniony przez Marka Alvira. A kibice Dynamo nie mogli już doczekać się wprowadzenia Mateja Mršiča. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Karol Mészáros. W 80. minucie Zdenek Ondraszek został zmieniony przez Jeana-Davida Beauguela, co miało wzmocnić zespół Viktorii Pilzno. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Micka van Burena na Lukáša Jánošíka oraz Filipa Havelkę na Lukáša Havla.

W pierwszej minucie doliczonego czasu gry arbiter ukarał kartką Jakuba Brabca, piłkarza gości.

Alesz Hruszka
49′ Pavel Novák
Pavel Bucha74′
78′ Karol Mészáros
Aleš Čermák
Patrik Brandner
Lukáš Kalvach
Petr Javorek
Adriel D'Avila Ba Loua74′
89′ Filip Havelka
Zdenek Ondraszek80′
85′ Mick van Buren
Jan Kopic
Jaroslav Drobny
Jindřich Staněk
Benjamin Čolič
Luděk Pernica
89′ Lukáš Havel
Marko Alvir74′
85′ Lukáš Jánošík
Miroslav Kaczer74′
78′ Matej Mršič
Joel Ngandu Kayamba
Matěj Valenta
Jan Kovařík
Fortune Akpan Bassey
Jean-David Beauguel80′

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Jedenastka Viktorii Pilzno miała 16 szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.