21. kolejka 2. ligi: FC Sellier & Bellot Vlašim - FC Hradec Králové 0-0

7 kwietnia na Stadionie Kollárova ulice odbyło się spotkanie 21. kolejki czeskiej 2. ligi pomiędzy drużynami FC Vlašim i Hradca Kralove. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Mecz obejrzało 496 widzów.

21. kolejka Czechy - 2. liga
2019-04-07 10:15 | Stadion: Stadion Kollárova ulice | Widzów: 496 | Arbiter: P. Rejžek
FC Sellier & Bellot Vlašim
FC Hradec Králové
0
0

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 13 pojedynków zespół FC Vlašim wygrał dwa razy, ale więcej przegrywał, bo aż dziewięć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Już w pierwszych minutach drużyna Hradca Kralove próbowała rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. W 30. minucie arbiter pokazał kartkę Jakubowi Martincowi z Hradca Kralove.

Na drugą połowę zespół Hradca Kralove wyszedł w zmienionym składzie, za Michala Leibla, Jakuba Šípeka weszli Marek Plasil, Filip Zorvan. Także jedenastka FC Vlašim rozpoczęła w zmienionym składzie, za Ilyę Gilyazutdinova wszedł Oskar Fotr. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom FC Vlašim: Milanowi Pišce w 48. i Ondřejowi Novotnemu w 59. minucie.

W 66. minucie za Ondřeja Novotnego wszedł Petr Plachý. W 67. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Filipa Firbachera z Hradca Kralove, a w 69. minucie Jána Mizeráka z drużyny przeciwnej. Trenerzy obu drużyn postanowili odświeżyć składy w 77. minucie, w jedenastce Hradca Kralove za Filipa Firbachera wszedł Wesley da Silva, a w zespole FC Vlašim Filip Blecha zmienił Jana Fortelnego.

Radim Ottmar
69′ Ján Mizerák
Jan Kvída
48′ Milan Piško
Filip Firbacher67′
59′ Ondřej Novotný
Jakub Šípek

Zespół Hradca Kralove miał 13 szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze gospodarzy dostali w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy dwie.