21. kolejka 2. ligi: Dynamo Czeskie Budziejowice - FK Pardubice 1-0 (0-0)

7 kwietnia na Fotbalový stadion Střelecký ostrov w Czeskich Budziejowicach odbył się pojedynek 21. kolejki czeskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Dynamo i Pardubic. Starcie zakończyło się zwycięstwem Dynamo 1-0. Na stadionie stawiło się 2 071 widzów.

21. kolejka Czechy - 2. liga
2019-04-07 14:30 | Stadion: Fotbalový stadion Střelecký ostrov | Widzów: 2071 | Arbiter: O. Ginzel
Dynamo Czeskie Budziejowice
FK Pardubice
1
0
I. Táborský 74'

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 15 pojedynków drużyna Dynamo wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo pięć razy. Sześć meczów zakończyło się remisem.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Arbiter wręczył żółte kartki zawodnikom Pardubice: Johnowi Jerabkowi w 34. i Pavelowi Cernemu w 45. minucie.

W 57. minucie Ladislav Martan został zastąpiony przez Iva Táborskiego. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Pardubice: Jiříemu Pirochowi w 61. i Adamowi Fouskowi w 73. minucie.

W 65. minucie w zespole Dynamo doszło do zmiany. Martin Šplíchal wszedł za Romana Wermkego.

Jedyną bramkę meczu dla Dynamo zdobył z rzutu karnego Ivo Táborský w 74. minucie. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego siódme trafienie w sezonie.