1. FK Pribram - FK Pardubice 0-1 (0-1). Liga czeska - 33. kolejka 1. ligi czeskiej

23 maja na Stadionie Na Litavce w Przybramiu odbył się pojedynek 33. kolejki 1. ligi czeskiej pomiędzy drużynami FK Pribram i Pardubic. Mecz zakończył się zwycięstwem Pardubic 1-0. Na stadionie zasiadło 106 widzów.

33. kolejka Czechy - 1. liga czeska
2021-05-23 17:00 | Stadion: Stadion Na Litavce | Widzów: 106 | Arbiter: Tomáš Klíma
1. FK Pribram
FK Pardubice
0
1
Cadu 2'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Pardubic.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Steve Kingue z FK Pribram. Była to druga minuta starcia.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Pardubic w drugiej minucie spotkania, gdy Cadu strzelił z karnego pierwszego gola. To już siódme trafienie tego zawodnika w sezonie.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Pardubic.

Drugą połowę drużyna Pardubic rozpoczęła w zmienionym składzie, za Ewertona wszedł Michal Hlavatý. A trener FK Pribram wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Radka Voltra. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy i ma na koncie cztery zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Jan Rezek.

Trener Pardubic postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 55. minucie na plac gry wszedł David Huf, a murawę opuścił Pavel Černý. W 69. minucie Dominik Kostka zastąpił Michala Surzyna. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Pardubice: Martinowi Šejvlowi w 76. minucie i Jiříemu Letáčekowi w czwartej minucie doliczonego czasu spotkania.

Carlos Eduardo Lopes Cruz  2′ (k.)
2′ Steve Kingue
Martin Šejvl76′
Jiří Mezera
Martin Toml
89′ Mihailo Cmiljanović
Tomáš Čelůstka
Tomáš Pilík
Dominik Kostka69′
Filip Zorvan
Emil Tischler90′
89′ Karel Soldát
Ewerton Paixão da Silva46′
73′ Stanislav Vávra
Tomáš Solil
52′ Jan Rezek
Jan Jeřábek
Edrisa Lubega
Pavel Černý55′
Ondřej Kočí
Štěpán Hrnčíř
89′ Emmanuel Antwi
Jan Prosek
89′ Jan Kvída
Jiří Sláma90′
Stefan Vilotic
Michal Surzyn69′
Jiří Januška
Michal Hlavatý46′
52′ Radek Voltr
Lukáš Pfeifer
73′ Tomas Docekal
David Huf55′

Jeśli drużyna FK Pribram nie wykorzystała 13 rzutów rożnych w spotkaniu to nie mogła liczyć na zwycięstwo.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze FK Pribram dostali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Jedni i drudzy wymienili po czterech graczy w drugiej połowie.