Liga czarnogórska - 6. kolejka First League: FK Iskra Danilovgrad - OFK Petrovac 1-0 (0-0)

27 września na Stadionie Braća Velašević w Danilovgrad odbył się pojedynek 6. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami FK Iskra i Petrovaca. Starcie zakończyło się zwycięstwem FK Iskra 1-0.

L. Medigović 80' (samob.)

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 18 spotkań drużyna Petrovaca wygrała sześć razy, ale więcej przegrywała, bo osiem razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut zespół Petrovaca zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny FK Iskra była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Między 24. a 29. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Petrovaca i jedną drużynie przeciwnej.

Drugą połowę jedenastka FK Iskra rozpoczęła w zmienionym składzie, za Sho Yamamotę, Zorana Petrovicia weszli Irfan Šahman, Bogdan Milić. Jedyną kartkę w drugiej połowie otrzymał Kohei Kato z FK Iskra. Była to 60. minuta spotkania.

W 60. minucie za Nikolę Stojanovica wszedł Nikola Ivanović. W 66. minucie Luka Merdović został zmieniony przez Nikolę Zvrko, co miało wzmocnić drużynę Petrovaca. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Aldina Adžovicia na Vladislava Rogošicia.

W 80. minucie gola samobójczego strzelił zawodnik Petrovaca Luka Medigović. W 82. minucie Ivan Vuković został zmieniony przez Balšę Boričić, co miało wzmocnić zespół FK Iskra. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Igora Vukčevicia na Zaima Divanovicia oraz Milovana Ilicia na Lukę Merdović.

Vidoje Popović
24′ Miloš Drinčić
Luka Merdović
60′ Kohei Kato