Liga czarnogórska - 5. kolejka First League: Buducnost Podgorica - Zeta Golubovci 1-1 (0-1)

W spotkaniu 5. kolejki czarnogórskiej First League, które rozegrane zostało 25 sierpnia, jedenastka Buducnostu zremisowała z Zetem 1-1 (0-1). Mecz na Stadionie Pod Goricom w Podgoricy obejrzało 600 widzów.

5. kolejka Czarnogóra - First League
2019-08-25 19:00 | Stadion: Stadion Pod Goricom | Widzów: 600 | Arbiter: M. Milacic
Buducnost Podgorica
Zeta Golubovci
1
1
M. Perović 90'
J. Baošić 17'

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 55 meczów drużyna Buducnostu wygrała 28 razy i zanotowała 10 porażek oraz 17 remisów.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Jovan Baošić wywołał eksplozję radości wśród kibiców Zeta , zdobywając bramkę w 17. minucie spotkania.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Zeta: Aleksowi Yamoahowi w 34. i Amelowi Tuzoviciowi w 37. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Zeta.

Drugą połowę drużyna Buducnostu rozpoczęła w zmienionym składzie, za Miloša Raičkovicia, Nikolę Đurić weszli Petar Grbić, Draško Bożović. W 57. minucie Ivan Vukčević został zastąpiony przez Srđana Krstovicia.

Między 61. a 82. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

Zespół gości długo cieszył się prowadzeniem. Trwało to aż 76 minut, jednak jedenastka Buducnostu doprowadziła do remisu. Gola strzelił Mihailo Perović. To już trzecie trafienie tego piłkarz w sezonie.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-1.

Alex Yamoah34′
 90′ Mihailo Perović
Ivan Vukčević

Zawodnicy Buducnostu otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy pięć.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy. Natomiast jedenastka Zeta w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższą sobotę zespół Zeta będzie miał szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jego rywalem będzie Rudar Pljevlja. Tego samego dnia Grbalj Radanovici zagra z jedenastką Buducnostu na jej terenie.