Liga czarnogórska - 4. kolejka First League: Zeta Golubovci - FK Iskra Danilovgrad 0-1 (0-1)

18 sierpnia na Stadionie Trešnjica w Golubovci odbył się pojedynek 4. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami Zeta i FK Iskra. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem FK Iskra 1-0. Na stadionie zasiadło 500 widzów.

4. kolejka Czarnogóra - First League
2019-08-18 17:00 | Stadion: Stadion Trešnjica | Widzów: 500 | Arbiter: M. Scepanovic
Zeta Golubovci
FK Iskra Danilovgrad
0
1
M. Đurišić 35'

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 14 meczów jedenastka Zeta wygrała pięć razy, ale więcej przegrywała, bo siedem razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut drużyna FK Iskra zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Zeta była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną bramkę meczu dla FK Iskra zdobył Milan Đurišić w 35. minucie.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki FK Iskra.

Na drugą połowę drużyna Zeta wyszła w zmienionym składzie, za Matyję Lambulicia, Srđana Krstovicia weszli Armin Bosnjak, Stefan Vukčević. W 71. minucie Vladislav Rogošić został zmieniony przez Balšę Boričicia.

W 83. minucie Alex Yamoah został zmieniony przez Lazara Lambulicia, co miało wzmocnić zespół Zeta. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Ognjena Obradovicia na Nikolę Kumburović oraz Dritona Camaja na Bogdana Mandicia. W drugiej połowie nie padły bramki.