Liga czarnogórska - 4. kolejka First League: Zeta Golubovci - FK Dečić 0-2 (0-1)

12 września na Stadionie Trešnjica w Golubovci odbyło się starcie 4. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami Zeta i Dečiciu. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Dečiciu 2-0.

O. Rolović 90'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 36 razy. Drużyna Zeta wygrała aż 22 razy, zremisowała dziewięć, a przegrała tylko pięć.

Na pierwszą bramkę meczu kibice musieli poczekać do trzeciego kwadransa meczu. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Dečiciu w 36. minucie spotkania, gdy Anđelo Rudović strzelił pierwszego gola.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Dečiciu.

W 57. minucie za Mijata Lambulicia wszedł Matija Lambulić. W 73. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Danila Pešukicia z Dečiciu, a w 79. minucie Gorana Milojkę z drużyny przeciwnej.

Zespół gospodarzy ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Dečiciu, zdobywając kolejną bramkę. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił Ognjen Rolović.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Marko Tuci
79′ Goran Milojko