Liga czarnogórska - 4. kolejka First League: FK Podgorica - OFK Titograd Podgorica 0-0

18 sierpnia na DG Arena odbyło się spotkanie 4. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami FK Podgorica i FK Mladost. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Mecz obejrzało 230 widzów.

18 sierpnia  na DG Arena odbyło się spotkanie  4. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami FK Podgorica  i FK Mladost. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Mecz obejrzało 230 widzów.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od pierwszych minut drużyna FK Mladost zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu FK Podgorica była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 53. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Nikolę Čelebić z FK Podgorica, a w 55. minucie Marka Roganovicia z drużyny przeciwnej. W 62. minucie Marko Roganović zastąpił Radule Živkovicia.

Między 63. a 85. minutą, boisko opuścili zawodnicy FK Podgorica: Jovan Vujović, Luka Maraš, Anđelko Jovanović, na ich miejsce weszli: Nikola Zvrko, Bojan Aligrudić, Balša Sekulić. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Ognjena Gaševicia, Mirka Raičevicia zajęli: Miloš Brnović, Luka Merdović.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższą sobotę drużyna FK Mladost będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej rywalem będzie Kom Podgorica. Tego samego dnia Sutjeski Niksic będzie przeciwnikiem jedenastki FK Podgorica w meczu, który odbędzie się w Nikšiciu.