Liga czarnogórska - 4. kolejka First League: FK Podgorica - OFK Titograd Podgorica 0-0

18 sierpnia na DG Arena odbyło się spotkanie 4. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami FK Podgorica i FK Mladost. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Mecz obejrzało 230 widzów.

4. kolejka Czarnogóra - First League
2019-08-18 17:00 | Stadion: DG Arena | Widzów: 230 | Arbiter: M. Milacic
FK Podgorica
OFK Titograd Podgorica
0
0

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od pierwszych minut drużyna FK Mladost zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu FK Podgorica była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 53. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Nikolę Čelebić z FK Podgorica, a w 55. minucie Marka Roganovicia z drużyny przeciwnej. W 62. minucie Marko Roganović zastąpił Radule Živkovicia.

Między 63. a 85. minutą, boisko opuścili zawodnicy FK Podgorica: Jovan Vujović, Luka Maraš, Anđelko Jovanović, na ich miejsce weszli: Nikola Zvrko, Bojan Aligrudić, Balša Sekulić. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Ognjena Gaševicia, Mirka Raičevicia zajęli: Miloš Brnović, Luka Merdović.

Saša Ivanović
53′ Nikola Čelebić