Liga czarnogórska - 4. kolejka First League: FK Jezero Plav - Sutjeska Niksic 0-2 (0-1)

12 września na Gradski Stadion w Beranem odbył się mecz 4. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami FK Jezero Plav i Sutjeskiej. Starcie zakończyło się zwycięstwem Sutjeskiej 2-0.

M. Osmajić 89'

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom FK Jezero Plav: Vojinowi Pavloviciowi w 4. i Nikoli Đurković w 15. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Sutjeskiej w 45. minucie spotkania, gdy Milivoje Raičević strzelił pierwszego gola. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Sutjeskiej.

W 60. minucie Božo Marković został zmieniony przez Branislava Jankovicia. Między 60. a 84. minutą, boisko opuścili piłkarze Sutjeskiej: Milivoje Raičević, Admir Adrović, Marko Czetković, na ich miejsce weszli: Vladan Bubanja, Filip Mitrović, Dragan Grivić. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Vojina Pavlovicia, Ndue Mujeciego zajęli: Nemanja Tmušić, Sasa Radenovic.

W 71. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Iliję Radunovicia z FK Jezero Plav, a w 85. minucie Branislava Jankovicia z drużyny przeciwnej.

W ostatnich minutach spotkania na boisku emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. W samej końcówce spotkania wynik na 0-2 podwyższył Milutin Osmajić.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 0-2.

Aleksandar Šofranac
15′ Nikola Đurković
Marko Czetković
Ernest Isljami
Novica Eraković
Marko Matanović
Milutin Osmajić  89′
4′ Vojin Pavlović
Igor Pajović
Ndue Mujeci
Milivoje Raičević  45′
71′ Ilija Radunović
Admir Adrović
Lazar Vučićević
Božo Marković

Zawodnicy FK Jezero Plav dostali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Jedenastka FK Jezero Plav w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy. Natomiast zespół Sutjeskiej w drugiej połowie dokonał czterech zmian.

20 września jedenastka Sutjeskiej zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej rywalem będzie Zeta Golubovci. Tego samego dnia FK Podgorica będzie gościć drużynę FK Jezero Plav.