Liga czarnogórska - 34. kolejka First League: Rudar Pljevlja - OFK Petrovac 0-1 (0-0)

W pojedynku 34. kolejki czarnogórskiej First League, który rozegrany został 15 maja, drużyna Rudaru przegrała z Petrovacem 0-1 (0-0). Mecz na Stadionie Pod Golubinjom w Pljevli obejrzało 300 widzów.

34. kolejka Czarnogóra - First League
2019-05-15 17:00 | Stadion: Stadion Pod Golubinjom | Widzów: 300 | Arbiter: N. Dabanovic
Rudar Pljevlja
OFK Petrovac
0
1
N. Vujović 69'

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 54 spotkania jedenastka Rudaru wygrała 27 razy i zanotowała 16 porażek oraz 11 remisów.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między 10. a 28. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

W 51. minucie Halil Muharemović został zastąpiony przez Martina Prenkočevicia. W 53. minucie Marko Vuković został zmieniony przez Ivana Rackovicia, co miało wzmocnić zespół Rudaru. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Miloša Kalezicia na Velizara Janketicia w 64. minucie.

Jedyną bramkę meczu dla Petrovaca zdobył Nenad Vujović w 69. minucie. W 73. minucie Željko Tomašević został zmieniony przez Janka Gogicia, co miało wzmocnić jedenastkę Rudaru. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Sho Yamamotę na Lukę Medigović w 84. minucie.

Jedyną kartkę w drugiej połowie dostał Jasmin Mecinovikj z drużyny gospodarzy. Była to 87. minuta pojedynku.

Nenad Vujović  69′
87′ Jasmin Mecinovikj
Demir Kajević
Željko Tomašević
Miloš Kalezić
10′ Milija Golubović
Marko Marković
Elom Nya-Vedji
Halil Muharemović
28′ Andrija Ražnatović