Reklama

Reklama

Liga czarnogórska - 34. kolejka First League: OFK Titograd Podgorica - Mornar Bar 6-1 (4-0)

15 maja na Pomoćni Teren FK Mladost w Podgoricy odbył się mecz 34. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami FK Mladost i Mornaru. Starcie zakończyło się zwycięstwem FK Mladost 6-1. Na stadionie stawiło się 150 widzów.

34. kolejka Czarnogóra - First League
2019-05-15 17:00 | Stadion: Pomoćni Teren FK Mladost | Widzów: 150 | Arbiter: M. Milacic
OFK Titograd Podgorica
Mornar Bar
6
1
DO PRZERWY  4-0
Z. Petrović 7',21' 
V. Pavlović 14' 
M. Pavićević 41' 
M. Mamadou 58',62' 
L. Klikovac 75' 

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 29 razy. Jedenastka FK Mladost wygrała aż 16 razy, zremisowała pięć, a przegrała tylko osiem.

Reklama

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu zawodnicy FK Mladost nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W siódmej minucie na listę strzelców wpisał się Zoran Petrović.

Jedenastka Mornaru ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna gospodarzy, zdobywając kolejną bramkę. W 14. minucie zmusił do kapitulacji bramkarza Vojin Pavlović. To już dziewiąte trafienie tego piłkarza w sezonie.

W 21. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Zoran Petrović z FK Mladost. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Nikola Vujošević z Mornaru. Była to 36. minuta pojedynku.

W 36. minucie Balša Bušković został zmieniony przez Lukę Merdovicia. W 38. minucie w zespole Mornaru doszło do zmiany. Luka Klikovac wszedł za Marka Puljiza.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników FK Mladost w 41. minucie spotkania, gdy Marko Pavićević zdobył czwartą bramkę. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego dziesiąte trafienie w sezonie.

W 46. minucie Nino Vukmarković został zmieniony przez Đorđe Vojvodicia, co miało wzmocnić zespół Mornaru. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Milosa Bakrača na Zaima Divanovicia oraz Radule Živkovicia na Branka Ojdanicia. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy sędzia ukarał kartką Filipa Kalačevicia, zawodnika gości.

Niedługo później Mendy Mamadou wywołał eksplozję radości wśród kibiców FK Mladost, strzelając kolejnego gola w 58. minucie starcia. W 60. minucie w drużynie FK Mladost doszło do zmiany. Miloš Brnović wszedł za Mirka Raičevicia.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Po pierwszym kwadransie od gwizdka rozpoczynającego drugą część meczu Mendy Mamadou po raz drugi trafił do bramki zmieniając wynik na 6-0.

Piłkarze gości odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 75. minucie na listę strzelców wpisał się Luka Klikovac.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 6-1.

6
1
OFK Titograd Podgorica
Mornar Bar
Novović
Marković
Martinović
Vlahović
Brnović
Kalačević
Puljiz
Vujošević
Bušković
Račić
Vukmarković
Ivanović
Bakrač
Banović
Roganović
Živković
Nikolić
Pavlović
Raičević
Mamadou
2
Pavićević
Petrović
2
SKŁADY
OFK Titograd Podgorica
Mornar Bar
Saša Ivanović
Marko Novović
Milos Bakrač
Stevan Marković
Balša Banović
Vuk Martinović
Marko Roganović
Velimir Vlahović
Radule Živković
Predrag Brnović
Jovan Nikolić
Filip Kalačević50′
 14′ Vojin Pavlović
Marko Puljiz
Mirko Raičević
Nikola Vujošević36′
 58′, 62′ Mendy Mamadou
Balša Bušković
 41′ Marko Pavićević
Dejan Račić
 7′, 21′ Zoran Petrović
Nino Vukmarković

Arbiter nie ukarał zawodników FK Mladost żadną kartką, natomiast piłkarzom gości przyznał dwie żółte.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.

Już w najbliższą niedzielę jedenastka Mornaru rozegra kolejny mecz u siebie. Jej przeciwnikiem będzie Zeta Golubovci. Tego samego dnia Lovcen Cetinje będzie gościć zespół FK Mladost.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje