Liga czarnogórska - 33. kolejka First League: OFK Petrovac - Buducnost Podgorica 0-0

11 maja na Stadionie pod Malim brdom w Petrovac na Moru odbyło się starcie 33. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami Petrovaca i Buducnostu. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Pojedynek obejrzało 300 widzów.

33. kolejka Czarnogóra - First League
2019-05-11 17:00 | Stadion: Stadion pod Malim brdom | Widzów: 300 | Arbiter: V. Kojovic
OFK Petrovac
Buducnost Podgorica
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 44 razy. Jedenastka Buducnostu wygrała aż 22 razy, zremisowała 15, a przegrała tylko siedem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Lazarowi Pajoviciowi z zespołu gospodarzy. Była to 10. minuta meczu.

Na drugą połowę drużyna Buducnostu wyszła w zmienionym składzie, za Miloša Krkoticia wszedł Dušan Stoiljković. Między 47. a 58. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

W 65. minucie za Halila Muharemovicia wszedł Martin Prenkočević. Między 67. a 81. minutą, boisko opuścili zawodnicy Petrovaca: Pjeter Ljuljđuraj, Boris II, na ich miejsce weszli: Velizar Janketić, Benjamin Kacić. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Igora Ivanovicia, Draška Bożovicia zajęli: Vasilije Terzić, Ivan Delić. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry arbiter przyznał kartkę Velizarowi Janketiciowi z Petrovaca.

Milan Mijatović
10′ Lazar Pajović
Draško Bożović
58′ Halil Muharemović
Igor Ivanović55′
47′ Sho Yamamoto
Mihailo Perović

Sędzia wręczył cztery żółte kartki piłkarzom Petrovaca, a zawodnikom gości przyznał jedną.

Już w najbliższą środę zespół Buducnostu będzie miał szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jego przeciwnikiem będzie Grbalj Radanovici. Tego samego dnia Rudar Pljevlja będzie gościć jedenastkę Petrovaca.