Reklama

Reklama

Liga czarnogórska - 33. kolejka First League: Mornar Bar - FK Iskra Danilovgrad 1-3 (1-0)

11 maja na Stadionie Trešnjica w Golubovci odbyło się spotkanie 33. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami Mornaru i FK Iskra. Pojedynek zakończył się zwycięstwem FK Iskra 3-1. Na stadionie stawiło się 150 widzów.

11 maja  na Stadionie Trešnjica w Golubovci odbyło się spotkanie  33. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami Mornaru  i FK Iskra. Pojedynek zakończył się zwycięstwem FK Iskra 3-1. Na stadionie stawiło się 150 widzów.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć starć jedenastka FK Iskra wygrała trzy razy i tyle samo razy przegrywała. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W ósmej minucie bramkę zdobył Dejan Račić.

Jedyną kartkę w meczu dostał Velimir Vlahovic z zespołu Mornaru. Była to 30. minuta starcia. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Mornaru.

Reklama

Na drugą połowę drużyna FK Iskra wyszła w zmienionym składzie, za Miomira Đuričkovicia, Danila Tomicia weszli Goran Burzanović, Bogdan Milić.

Wysiłki podejmowane przez jedenastkę FK Iskra w końcu przyniosły efekt bramkowy. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Balša Boričić.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy FK Iskra w 55. minucie spotkania, gdy Darko Nikač strzelił drugiego gola. To już szóste trafienie tego zawodnika w sezonie.

W 62. minucie Marko Puljiz został zmieniony przez Kristijana Škrelję.

Zespół Mornaru ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka FK Iskra, zdobywając kolejną bramkę. Gola na 1-3 strzelił po raz drugi w 82. minucie Darko Nikač.

Na siedem minut przed zakończeniem pojedynku w drużynie FK Iskra doszło do zmiany. Nikola Karaklajić wszedł za Balšę Boričicia. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 1-3.

Arbiter nie ukarał piłkarzy FK Iskra żadną kartką, natomiast zawodnikom Mornaru wręczył jedną żółtą.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższą środę zespół FK Iskra będzie miał szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jego przeciwnikiem będzie Lovcen Cetinje. Tego samego dnia OFK Titograd Podgorica będzie gościć zespół Mornaru.

Reklama

Reklama

Reklama