Liga czarnogórska - 33. kolejka First League: Lovcen Cetinje - Rudar Pljevlja 0-1 (0-0)

W pojedynku 33. kolejki czarnogórskiej First League, który rozegrany został 11 maja, jedenastka Lovcienu przegrała z Rudarem 0-1 (0-0). Mecz na Trening kamp FSCG Stari Aerodrom w Podgoricy obejrzało 150 widzów.

33. kolejka Czarnogóra - First League
2019-05-11 17:00 | Stadion: Trening kamp FSCG Stari Aerodrom | Widzów: 150 | Arbiter: M. Milacic
Lovcen Cetinje
Rudar Pljevlja
0
1
R. Đalović 90'

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 35 starć zespół Rudaru wygrał 14 razy i zanotował 11 porażek oraz 10 remisów.

Od pierwszych minut zespół Rudaru zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Lovcienu była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Željko Tomašević z Rudaru. Była to 41. minuta pojedynku.

Na drugą połowę drużyna Lovcienu wyszła w zmienionym składzie, za Mirka Radišicia wszedł Blažo Igumanović. W 65. minucie Miloš Radunović został zmieniony przez Željka Markovicia.

W 72. minucie Miloš Zečević został zmieniony przez Ivana Rackovicia, co miało wzmocnić jedenastkę Rudaru. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Lukę Petričević na Petara Roganovicia. W 75. minucie arbiter ukarał kartką Gorana Vujovicia, zawodnika Lovcienu.

Jedyną bramkę meczu dla Rudaru zdobył Radomir Dalović w drugiej minucie doliczonego czasu spotkania. To już dziesiąte trafienie tego piłkarza w sezonie.

Minutę później w zespole Rudaru doszło do zmiany. Janko Gogić wszedł za Radomira Dalovicia.

Radomir Dalović  90′
75′ Goran Vujović
Marko Vuković

Zawodnicy obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Drużyna Lovcienu w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Rudaru w drugiej połowie wymienił dwóch zawodników.

Już w najbliższą środę jedenastka Rudaru zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej przeciwnikiem będzie OFK Petrovac. Tego samego dnia FK Iskra Danilovgrad będzie gościć zespół Lovcienu.