Liga czarnogórska - 33. kolejka First League: Grbalj Radanovici - Zeta Golubovci 0-0

W pojedynku 33. kolejki czarnogórskiej First League, który rozegrany został 11 maja, zespół Grbalju zremisował z Zetem 0-0. Mecz na Stadionie Donja Sutvara w Radanovići obejrzało 250 widzów.

33. kolejka Czarnogóra - First League
2019-05-11 17:00 | Stadion: Stadion Donja Sutvara | Widzów: 250 | Arbiter: P. Radovanović
Grbalj Radanovici
Zeta Golubovci
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 42 spotkania jedenastka Zeta wygrała 18 razy i zanotowała 14 porażek oraz 10 remisów.

Od pierwszych minut jedenastka Zeta zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Grbalju była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 32. minucie w zespole Zeta doszło do zmiany. Stefan Knežević wszedł za Igora Vujačicia.

W 58. minucie Aleksandar Macanović został zmieniony przez Miloša Džugurdicia. W 73. minucie Lazar Lambulić został zmieniony przez Balšę Goranović, a za Ivana Vukčevicia wszedł na boisko Davor Kontić, co miało wzmocnić drużynę Zeta. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Ivana Vukovicia na Stefana Đorđevicia.

Jedyną kartkę w meczu sędzia pokazał Amelowi Tuzoviciowi z Zeta. Była to 80. minuta spotkania.