Liga czarnogórska - 33. kolejka First League: Grbalj Radanovici - Zeta Golubovci 0-0

W pojedynku 33. kolejki czarnogórskiej First League, który rozegrany został 11 maja, zespół Grbalju zremisował z Zetem 0-0. Mecz na Stadionie Donja Sutvara w Radanovići obejrzało 250 widzów.

W  pojedynku 33. kolejki czarnogórskiej First League, który rozegrany został 11 maja, zespół Grbalju zremisował  z Zetem  0-0. Mecz na Stadionie Donja Sutvara w Radanovići obejrzało 250 widzów.

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 42 spotkania jedenastka Zeta wygrała 18 razy i zanotowała 14 porażek oraz 10 remisów.

Od pierwszych minut jedenastka Zeta zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Grbalju była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 32. minucie w zespole Zeta doszło do zmiany. Stefan Knežević wszedł za Igora Vujačicia.

W 58. minucie Aleksandar Macanović został zmieniony przez Miloša Džugurdicia. W 73. minucie Lazar Lambulić został zmieniony przez Balšę Goranović, a za Ivana Vukčevicia wszedł na boisko Davor Kontić, co miało wzmocnić drużynę Zeta. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Ivana Vukovicia na Stefana Đorđevicia.

Jedyną kartkę w meczu sędzia pokazał Amelowi Tuzoviciowi z Zeta. Była to 80. minuta spotkania.

Arbiter nie ukarał piłkarzy Grbalju żadną kartką, natomiast zawodnikom gości przyznał jedną żółtą.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie dokonała dwóch zmian. Natomiast drużyna Zeta wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższą środę zespół Zeta zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego rywalem będzie Sutjeski Niksic. Tego samego dnia Buducnost Podgorica będzie gościć drużynę Grbalju.