Liga czarnogórska - 31. kolejka First League: Zeta Golubovci - OFK Titograd Podgorica 1-1 (0-1)

27 kwietnia na Stadionie Trešnjica w Golubovci odbyło się starcie 31. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami Zeta i FK Mladost. Mecz zakończył się remisem 1-1. Na stadionie zasiadło 500 widzów.

31. kolejka Czarnogóra - First League
2019-04-27 16:00 | Stadion: Stadion Trešnjica | Widzów: 500 | Arbiter: V. Kojovic
Zeta Golubovci
OFK Titograd Podgorica
1
1
N. Krstović 51'
V. Pavlović 15'

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 40 spotkań jedenastka Zeta wygrała 19 razy i zanotowała 10 porażek oraz 11 remisów.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników FK Mladost w 15. minucie spotkania, gdy Vojin Pavlović zdobył pierwszą bramkę. To już siódme trafienie tego piłkarza w sezonie.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny FK Mladost.

W 48. minucie sędzia pokazał kartkę Nikoli Krstoviciowi z zespołu gospodarzy.

Drużyna gospodarzy wyrównała wynik meczu. W 51. minucie na listę strzelców wpisał się Nikola Krstović. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego trzynaste trafienie w sezonie.

W 62. minucie Mirko Raičević został zmieniony przez Miloša Brnovicia. Od 62 minuty boisko opuścili zawodnicy Zeta: Alex Yamoah, Danilo Pešukić, Nemanja Sekulić, na ich miejsce weszli: Lazar Lambulić, Balša Goranović, Davor Kontić. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Marka Milićkovicia, Mendego Mamadou zajęli: Zaim Divanović, Balša Sekulić. W drugiej minucie doliczonego czasu gry arbiter pokazał kartkę Jovanowi Baošiciowi, piłkarzowi Zeta.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Damir Ljuljanović
90′ Jovan Baošić
Mirko Raičević
 51′ 48′ Nikola Krstović
Mendy Mamadou
Danilo Pešukić
Marko Pavićević

Sędzia nie ukarał zawodników gości żadną kartką, natomiast piłkarzom Zeta wręczył dwie żółte.

4 maja zespół FK Mladost zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego przeciwnikiem będzie Grbalj Radanovici. Tego samego dnia Buducnost Podgorica będzie gościć jedenastkę Zeta.