Liga czarnogórska - 31. kolejka First League: FK Iskra Danilovgrad - Zeta Golubovci 3-1 (1-1)

W starciu 31. kolejki czarnogórskiej First League, które rozegrane zostało 30 czerwca, zespół FK Iskra zwyciężył z Zetem 3-1 (1-1). Mecz na Stadionie Braća Velašević w Danilovgrad obejrzało 20 widzów.

31. kolejka Czarnogóra - First League
2020-06-30 20:00 | Stadion: Stadion Braća Velašević | Widzów: 20 | Arbiter: J. Kaludjerovic
S. Krstović 20'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 17 razy. Jedenastka FK Iskra wygrała aż dziewięć razy, zremisowała trzy, a przegrała tylko pięć.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Driton Camaj wywołał eksplozję radości wśród kibiców FK Iskra, zdobywając bramkę w piątej minucie spotkania.

Piłkarze Zeta odpowiedzieli strzeleniem gola. W 20. minucie bramkę wyrównującą zdobył Srđan Krstović. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Dalsze wysiłki podejmowane przez zespół FK Iskra przyniosły efekt bramkowy. W 56. minucie na listę strzelców wpisał się Luka Malešević.

W 62. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Driton Camaj z FK Iskra. W 64. minucie Alex Yamoah zastąpił Ivana Vukčevicia.

Od 70 minuty boisko opuścili zawodnicy FK Iskra: Ivan Vuković, Zoran Petrović, Driton Camaj, Balša Boričić, Irfan Šahman, na ich miejsce weszli: Vladislav Rogošić, Bogdan Milić, Sho Yamamoto, Petar Tadić, Bogdan Mandić. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Stefana Vukčevicia, Mijata Lambulicia zajęli: Balša Goranović, Matija Lambulić. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Zeta: Arminowi Bošnjakowi w 85. i Jovanowi Baošiciowi w 86. minucie. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 3-1.

Zvonko Ceklić
 56′ Luka Malešević
Goran Milojko
 5′, 62′ Driton Camaj