Liga czarnogórska - 30. kolejka First League: Lovcen Cetinje - Mornar Bar 1-0 (0-0)

W pojedynku 30. kolejki czarnogórskiej First League, który rozegrany został 20 kwietnia, zespół Lovcienu zwyciężył z Mornarem 1-0 (0-0). Mecz na Stadionie Obilića Poljana w Cetyni obejrzało 100 widzów.

30. kolejka Czarnogóra - First League
2019-04-20 16:30 | Stadion: Stadion Obilića Poljana | Widzów: 100 | Arbiter: R. Pajović
Lovcen Cetinje
Mornar Bar
1
0
G. Vujović 62'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 28 razy. Drużyna Lovcienu wygrała aż 16 razy, zremisowała sześć, a przegrała tylko sześć.

Od pierwszych minut zespół Mornaru zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Lovcienu była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Drugą połowę zespół Mornaru rozpoczął w zmienionym składzie, za Kristijana Škrelję wszedł Dejan Račić. W 56. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Velimira Vlahovica z Mornaru, a w 58. minucie Gorana Vujovicia z drużyny przeciwnej.

W 59. minucie za Marka Đurovicia wszedł Željko Marković.

Dopiero w drugiej połowie Goran Vujović wywołał eksplozję radości wśród kibiców Lovcienu, zdobywając bramkę w 62. minucie starcia. To już ósme trafienie tego piłkarza w sezonie.

Między 70. a 85. minutą, boisko opuścili piłkarze Lovcienu: Driton Camaj, Ivan Pejaković, na ich miejsce weszli: Božidar Bujiša, Luka Petričević. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Filipa Kalačevicia, Borisa Merdovicia zajęli: Lazar Lalošević, Balša Bušković.

Kristijan Škrelja
 62′ 58′ Goran Vujović
Nino Vukmarković

Zawodnicy obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

27 kwietnia jedenastka Mornaru rozegra kolejny mecz u siebie. Jej przeciwnikiem będzie OFK Petrovac. Tego samego dnia Buducnost Podgorica zagra z jedenastką Lovcienu na jej terenie.