Liga czarnogórska - 30. kolejka First League: Kom Podgorica - Buducnost Podgorica 0-1 (0-0)

W meczu 30. kolejki czarnogórskiej First League, który rozegrany został 25 czerwca, jedenastka Kom przegrała z Buducnostem 0-1 (0-0). Mecz na Stadionie Zlatica w Podgoricy obejrzało 200 widzów.

D. Zarubica 90'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 24 razy. Drużyna Buducnostu wygrała aż 20 razy, zremisowała trzy, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut drużyna Buducnostu zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Kom była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Stefan Milić z zespołu gości. Była to 32. minuta pojedynku.

Na drugą połowę drużyna Buducnostu wyszła w zmienionym składzie, za Dušana Stoiljkovicia, Lukę Mirković weszli Vasko Kalezić, Vasilije Terzić. Także w drużynie Kom w czasie przerwy zaszły zmiany, za Petara Milicia wszedł Mirza Hot. W 48. minucie Igor Ivanović został zmieniony przez Dejana Zarubicę.

W 57. minucie kartkę otrzymał Draško Bożović z Buducnostu. Między 57. a 76. minutą, boisko opuścili zawodnicy Kom: Nedjeljko Vlahović, Sava Gardasević, Bojan Golubović, na ich miejsce weszli: Žarko Popović, Nikola Zvrko, Filip Mitrović. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Draška Bożovicia, Stefana Milicia zajęli: Aleksandar Vujačić, Jovan Dašić.

Pod koniec meczu jedyną bramkę meczu zdobył Dejan Zarubica dla zespołu Buducnostu. Bramka padła w tej samej minucie.