Liga czarnogórska - 30. kolejka First League: FK Iskra Danilovgrad - Zeta Golubovci 0-1 (0-0)

20 kwietnia na Stadionie Braća Velašević w Danilovgrad odbyło się spotkanie 30. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami FK Iskra i Zeta. Starcie zakończyło się zwycięstwem Zeta 1-0. Na stadionie stawiło się 200 widzów.

30. kolejka Czarnogóra - First League
2019-04-20 15:00 | Stadion: Stadion Braća Velašević | Widzów: 200 | Arbiter: S. Vujović
FK Iskra Danilovgrad
Zeta Golubovci
0
1
N. Sekulić 71'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 13 pojedynków drużyna Zeta wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo siedem razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut zespół Zeta zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki FK Iskra była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 51. minucie sędzia ukarał kartką Vladislava Rogošicia, zawodnika gospodarzy. W 68. minucie Nikola Krstović został zastąpiony przez Armina Bosnjaka.

Jedyną bramkę meczu zdobył Nemanja Sekulić dla zespołu Zeta. Bramka padła w tej samej minucie. Między 75. a 81. minutą, boisko opuścili zawodnicy FK Iskra: Nikola Karaklajić, Vladislav Rogošić, Milan Đurišić, na ich miejsce weszli: Danilo Tomić, Deni Piranić, Vuk Milačić. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Aleksa Yamoaha, Jovana Baošicia zajęli: Lazar Lambulić, Mijat Lambulić.

W 84. minucie arbiter wręczył kartkę Mijatowi Lambuliciowi z Zeta.

Amel Tuzović
51′ Vladislav Rogošić
Alex Yamoah
Milan Đurišić
Nikola Krstović
Darko Nikač
Danilo Pešukić

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

27 kwietnia zespół Zeta zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego przeciwnikiem będzie OFK Titograd Podgorica. Tego samego dnia Grbalj Radanovici będzie rywalem jedenastki FK Iskra w meczu, który odbędzie się w Radanovići.