Liga czarnogórska - 3. kolejka First League: OFK Titograd Podgorica - Rudar Pljevlja 0-1 (0-0)

W spotkaniu 3. kolejki czarnogórskiej First League, które rozegrane zostało 14 sierpnia, zespół FK Mladost przegrał z Rudarem 0-1 (0-0). Mecz na Stadionie FK Mladost w Podgoricy obejrzało 200 widzów.

3. kolejka Czarnogóra - First League
2019-08-14 20:30 | Stadion: Stadion FK Mladost | Widzów: 200 | Arbiter: P. Radovanović
OFK Titograd Podgorica
Rudar Pljevlja
0
1
I. Ćuković 84'

Dotychczasowa historia spotkań między jedenastkami jest bardzo bogata. Na 43 mecze drużyna Rudaru wygrała 18 razy i zanotowała 15 porażek oraz 10 remisów.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia wręczył Igorowi Ćukoviciowi z Rudaru. Była to 24. minuta spotkania.

Na drugą połowę drużyna FK Mladost wyszła w zmienionym składzie, za Ognjena Gaševicia wszedł Miloš Brnović. Także zespół Rudaru wyszedł w zmienionym składzie, za Marka Krasicia wszedł Željko Tomašević. W 56. minucie arbiter ukarał kartką Ermina Seratlicia, piłkarza Rudaru.

W 62. minucie Vojin Pavlović został zastąpiony przez Lukę Merdovicia. Na 12 minut przed zakończeniem starcia kartkę dostał Predrag Kašćelan z zespołu gości. W 80. minucie w jedenastce FK Mladost doszło do zmiany. Radule Živković wszedł za Ivana Novovicia.

Pod koniec meczu jedynego gola meczu strzelił Igor Ćuković dla drużyny Rudaru. Bramka padła w tej samej minucie.