Liga czarnogórska - 3. kolejka First League: OFK Petrovac - Zeta Golubovci 0-2 (0-2)

W starciu 3. kolejki czarnogórskiej First League, które rozegrane zostało 14 sierpnia, drużyna Petrovaca przegrała z Zetem 0-2 (0-2). Mecz na Stadionie pod Malim brdom w Petrovac na Moru obejrzało 250 widzów.

3. kolejka Czarnogóra - First League
2019-08-14 19:30 | Stadion: Stadion pod Malim brdom | Widzów: 250 | Arbiter: M. Milacic
B. Goranović 44'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 43 razy. Jedenastka Zeta wygrała aż 20 razy, zremisowała 12, a przegrała tylko 11.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między trzecią a 27. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Zeta i jedną drużynie przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Zeta w 31. minucie spotkania, gdy Nemanja Sekulić zdobył pierwszą bramkę.

Drużyna gospodarzy ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Zeta, strzelając kolejnego gola. W 44. minucie na listę strzelców wpisał się Balša Goranović.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-2.

W 58. minucie kartkę otrzymał Miloš Kalezić z jedenastki gospodarzy. W 60. minucie za Filipa Kalačevicia wszedł Marko Marković.

Między 60. a 90. minutą, boisko opuścili piłkarze Zeta: Stefan Vukčević, Armin Bosnjak, Nemanja Sekulić, na ich miejsce weszli: Alex Yamoah, Matija Lambulić, Stefan Knežević. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Andrii Ražnatovicia, Luki Klikovaca zajęli: Boris Kopitović, Luka Merdović. Arbiter wręczył żółte kartki zawodnikom Petrovac: Luce Merdović w 73. minucie i Markowi Markoviciowi w trzeciej minucie doliczonego czasu spotkania.

Đorđije Vukčević
58′ Miloš Kalezić
Armin Bošnjak
27′ Andrija Ražnatović