Liga czarnogórska - 3. kolejka First League: Grbalj Radanovici - FK Podgorica 1-1 (0-1)

W pojedynku 3. kolejki czarnogórskiej First League, który rozegrany został 14 sierpnia, drużyna Grbalju zremisowała z FK Podgorica 1-1 (0-1). Mecz na Stadionie Donja Sutvara w Radanovići obejrzało 300 widzów.

3. kolejka Czarnogóra - First League
2019-08-14 17:30 | Stadion: Stadion Donja Sutvara | Widzów: 300 | Arbiter: S. Vujović
Grbalj Radanovici
FK Podgorica
1
1
N. Kartal 53'
J. Vujović 30'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Od pierwszych minut zespół FK Podgorica zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Grbalju była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 29. minucie sędzia pokazał kartkę Aleksandarowi Macanoviciowi z jedenastki gospodarzy.

W tym czasie piłkarze FK Podgorica nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 30. minucie na listę strzelców wpisał się Jovan Vujović.

Między 44. a 45. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gości i jedną drużynie przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu FK Podgorica.

Drugą połowę drużyna Grbalju rozpoczęła w zmienionym składzie, za Eduarda Serbula wszedł Miomir Đuričković. Także w drużynie FK Podgorica w czasie przerwy zaszły zmiany, za Balšę Sekulić wszedł Anđelko Jovanović.

Zawodnicy Grbalju odpowiedzieli strzeleniem gola. W 53. minucie wynik ustalił Nemanja Kartal.

W 72. minucie sędzia ukarał kartką Šaletę Kordicia, piłkarza gości. W 73. minucie za Šaletę Kordicia wszedł Nikola Vujnović. W 81. minucie Aleksandar Macanović został zmieniony przez Nikolę Stanišić, a w pierwszej minucie doliczonego czasu starcia za Benjamina Kacicia wszedł na boisko Aleksa Spaić, co miało wzmocnić jedenastkę Grbalju. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Jovana Vujovicia na Nikolę Zvrko.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Grbalj: Benjaminowi Kaciciowi w 82. i Nemani Petrovowi w 88. minucie. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-1.

Nikola Čelebić45′
 53′ Nemanja Kartal
Darko Đajić
82′ Benjamin Kacić
Milija Golubović
44′ Vladan Kordić
Jovan Pajović44′
Dejan Kotorac
Keita Suzuki
29′ Aleksandar Macanović
Filip Šćekić
Marko Merdović
Jovan Vujović  30′ (k.)
88′ Nemanja Petrov
Šaleta Kordić72′
Eduard Serbul
Luka Maraš
Miloš Zečević
Balša Sekulić

Sędzia ukarał żółtymi kartkami czterech zawodników gospodarzy. Wręczył im dwie żółte kartki w pierwszej i dwie w drugiej połowie meczu. Piłkarze FK Podgorica obejrzeli dwie żółte kartki w pierwszej i jedną w drugiej części meczu.

Już w najbliższą niedzielę drużyna FK Podgorica zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej przeciwnikiem będzie OFK Titograd Podgorica. Tego samego dnia Kom Podgorica będą gościć drużynę Grbalju.