Liga czarnogórska - 3. kolejka First League: FK Dečić - FK Jezero Plav 0-0

29 sierpnia na Stadionie Tuško Polje w Tuzi odbył się pojedynek 3. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami Dečiciu i FK Jezero Plav. Mecz zakończył się remisem 0-0.

3. kolejka Czarnogóra - First League
2020-08-29 20:00 | Stadion: Stadion Tuško Polje | Arbiter: V. Bjelica
FK Dečić
FK Jezero Plav
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 17 razy. Jedenastka Dečiciu wygrała aż 11 razy, zremisowała trzy, a przegrała tylko trzy.

Od pierwszych minut zespół FK Jezero Plav zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Dečiciu była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom FK Jezero Plav: Ilii Radunoviciowi w 28. i Radošowi Dediciowi w 41. minucie.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy sędzia pokazał kartkę Danilowi Markoviciowi, piłkarzowi gospodarzy. W 59. minucie Anđelo Rudović został zmieniony przez Rijada Pepicia.

Między 64. a 86. minutą, boisko opuścili piłkarze FK Jezero Plav: Božo Osmajlić, Lazar Vučićević, Marko Matanović, Ernest Isljami, na ich miejsce weszli: Nemanja Tmušić, Edis Redžepagić, Danilo Vukićević, Davor Kontić. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Ilira Camaja, Danila Pešukicia zajęli: Ognjen Rolović, Mario Gjolaj. W 77. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Pjetera Lulgjuraja z Dečiciu, a w czwartej minucie doliczonego czasu spotkania Stefana Kastratovicia z drużyny przeciwnej.

Radoš Dedić41′
49′ Danilo Marković
Marko Matanović
77′ Pjeter Lulgjuraj
Lazar Vučićević

Zawodnicy gospodarzy obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy trzy.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół FK Jezero Plav w drugiej połowie wymienił czterech graczy.

Obie drużyny będą miały 14-dniową przerwę w rozgrywkach. Dopiero 12 września drużyna FK Jezero Plav zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej rywalem będzie Sutjeska Niksic. Tego samego dnia Zeta Golubovci będzie gościć drużynę Dečiciu.