Liga czarnogórska - 29. kolejka First League: Sutjeska Niksic - Zeta Golubovci 0-0

W spotkaniu 29. kolejki czarnogórskiej First League, które rozegrane zostało 21 czerwca, zespół Sutjeskiej zremisował z Zetem 0-0. Mecz na Stadionie Kraj Bistrice w Nikšiciu obejrzało 200 widzów.

29. kolejka Czarnogóra - First League
2020-06-21 18:00 | Stadion: Stadion Kraj Bistrice | Widzów: 200 | Arbiter: P. Radovanović
Sutjeska Niksic
Zeta Golubovci
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między jedenastkami jest bardzo bogata. Na 64 pojedynki drużyna Sutjeskiej wygrała 25 razy i zanotowała 24 porażki oraz 15 remisów.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 13. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Stefana Vukčevicia z Zeta, a w 16. minucie Darka Bulatovicia z drużyny przeciwnej.

W 60. minucie sędzia ukarał kartką Lazara Lambulicia, piłkarza gości. W 61. minucie Balša Goranović zastąpił Ivana Vukčevicia.

Między 66. a 83. minutą, boisko opuścili piłkarze Sutjeskiej: Marko Czetković, Božo Marković, Balsa Dubljević, na ich miejsce weszli: Marko Vuković, Novica Eraković, Stefan Nikolić. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Eloma Ni-Vedjego, Mijata Lambulicia, Lazara Lambulicia zajęli: Armin Bošnjak, Nemanja Đurović, Alex Yamoah. W 87. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Zvonka Ceklicia z Zeta, a w drugiej minucie doliczonego czasu spotkania Branislava Jankovicia z drużyny przeciwnej.

Petar Radulović
16′ Darko Bulatović
Lazar Lambulić60′
90′ Branislav Janković
Mijat Lambulić

Sędzia ukarał żółtymi kartkami trzech zawodników gości. Pokazał im jedną żółtą kartkę w pierwszej i dwie w drugiej połowie meczu. Piłkarze Sutjeskiej otrzymali jedną żółtą kartkę w pierwszej i jedną w drugiej części meczu.

Zespół Sutjeskiej w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.

Już w najbliższy czwartek zespół Zeta będzie miał szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jego przeciwnikiem będzie OFK Petrovac. Tego samego dnia FK Iskra Danilovgrad będzie gościć jedenastkę Sutjeskiej.