Liga czarnogórska - 29. kolejka First League: Buducnost Podgorica - FK Podgorica 1-0 (0-0)

21 czerwca na Stadionie Pod Goricom w Podgoricy odbył się pojedynek 29. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami Buducnostu i FK Podgorica. Mecz zakończył się zwycięstwem Buducnostu 1-0. Na stadionie stawiło się 200 widzów.

29. kolejka Czarnogóra - First League
2020-06-21 20:30 | Stadion: Stadion Pod Goricom | Widzów: 200 | Arbiter: M. Scepanovic
Buducnost Podgorica
FK Podgorica
1
0
V. Terzić 85'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Drużyna Buducnostu wygrała aż trzy razy, zremisowała dwa, nie przegrywając żadnego meczu.

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. W 10. minucie Petar Vukčević został zmieniony przez Miloša Vučicia.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter przyznał Perišy Pešukiciowi z Buducnostu. Była to 31. minuta starcia. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 70. a 80. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

Pod koniec meczu jedynego gola meczu strzelił Vasilije Terzić dla drużyny Buducnostu. Bramka padła w tej samej minucie. W doliczonej pierwszej minucie meczu arbiter ukarał kartką Jovana Nikolicia, piłkarza gości.

Jasmin Agović
70′ Vladan Adżić
Bojan Aligrudić
Stefan Milić
Nikola Čelebić
Luka Mirković
Darko Đajić80′
31′ Periša Pešukić