Liga czarnogórska - 27. kolejka First League: OFK Titograd Podgorica - Zeta Golubovci 0-0

W spotkaniu 27. kolejki czarnogórskiej First League, które rozegrane zostało 12 czerwca, drużyna FK Mladost zremisowała z Zetem 0-0. Mecz na Stadionie FK Mladost w Podgoricy obejrzało 150 widzów.

27. kolejka Czarnogóra - First League
2020-06-12 20:00 | Stadion: Stadion FK Mladost | Widzów: 150 | Arbiter: R. Pajović
OFK Titograd Podgorica
Zeta Golubovci
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 43 razy. Jedenastka Zeta wygrała aż 21 razy, zremisowała 12, a przegrała tylko 10.

Od pierwszych minut jedenastka Zeta zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu FK Mladost była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 35. minucie Amel Tuzović został zmieniony przez Nemanję Đurovicia.

Między 46. a 83. minutą, boisko opuścili zawodnicy FK Mladost: Miloš Brnović, Ognjen Gašević, Ivan Novović, Ivan Bojović, na ich miejsce weszli: Balša Banović, Luka Merdović, Marko Matanović, Mendy Mamadou. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Ivana Vukčevicia, Matii Lambulicia, Srđana Krstovicia zajęli: Alex Yamoah, Mijat Lambulić, Armin Bošnjak. Między 49. a 71. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom FK Mladost i jedną drużynie przeciwnej.

Jovan Baošić
49′ Amir Muzurović
Nemanja Sekulić
51′ Ivan Novović