Liga czarnogórska - 26. kolejka First League: Grbalj - FK Mladost 0-0

W meczu 26. kolejki czarnogórskiej First League, który rozegrany został 7 czerwca, drużyna Grbalju zremisowała z FK Mladost 0-0. Mecz na Stadionie Donja Sutvara w Radanovići obejrzało 150 widzów.

26. kolejka Czarnogóra - First League
2020-06-07 18:00 | Stadion: Stadion Donja Sutvara | Widzów: 150 | Arbiter: N. Dabanovic
Grbalj Radanovici
OFK Titograd Podgorica
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 46 spotkań zespół FK Mladost wygrał 20 razy i zanotował 19 porażek oraz siedem remisów.

Od pierwszych minut zespół FK Mladost zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Grbalju była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Na pięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy sędzia pokazał kartkę Erminowi Aliciowi z zespołu gości.

W 50. minucie arbiter ukarał kartką Marka Matanovicia, piłkarza FK Mladost. W 53. minucie Mendy Mamadou został zmieniony przez Aldena Škrijelja.

Między 67. a 85. minutą, boisko opuścili piłkarze Grbalju: Miloš Zečević, Dejan Perović, Marko Merdović, Evgeny Kovalenko, na ich miejsce weszli: Marko Burzanović, Hristijan Denkovski, Marko Đukanović, Miloš Perović. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Marka Matanovicia, Ivana Bojovicia, Admira Adrovicia zajęli: Ognjen Peličić, Marko Milićković, Luka Merdović. Między 77. a 80. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Grbalju.

Ermin Alić40′
78′ Janko Simović
Marko Roganović
80′ Yevhen Kovalenko