Liga czarnogórska - 25. kolejka First League: Rudar Pljevlja - FK Podgorica 0-3 (0-1)

3 czerwca na Stadionie Pod Golubinjom w Pljevli odbyło się starcie 25. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami Rudaru i FK Podgorica. Mecz zakończył się zwycięstwem FK Podgorica 3-0. Na stadionie zasiadło 200 widzów.

25. kolejka Czarnogóra - First League
2020-06-03 20:00 | Stadion: Stadion Pod Golubinjom | Widzów: 200 | Arbiter: R. Pajović
B. Sekulić 90'

Od pierwszych minut jedenastka FK Podgorica zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Rudaru była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Wysiłki podejmowane przez zespół FK Podgorica w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 40. minucie Nikola Vujnović dał prowadzenie swojej jedenastce.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny FK Podgorica.

W 55. minucie Darko Đajić został zmieniony przez Nikolę Čelebicia. W 60. minucie arbiter pokazał kartkę Nikoli Čelebiciowi z jedenastki gości.

Trenerzy obu drużyn postanowili odświeżyć składy w 68. minucie, w drużynie Rudaru za Ivana Rackovicia wszedł Milivoje Mrdak, a w zespole FK Podgorica Keita Suzuki zmienił Lukę Maraša.

Zespół Rudaru ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka gości, strzelając kolejnego gola. W tej samej minucie drugą bramkę dla piłkarzy gości zdobył Matija Božanović.

Na 17 minut przed zakończeniem drugiej połowy sędzia ukarał kartką Jasmina Agovicia, zawodnika gości. W 77. minucie Ermin Seratlić został zmieniony przez Kristijana Erneca, co miało wzmocnić zespół Rudaru. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Šaletę Kordić na Nikolę Tripković w 88. minucie oraz Anđelka Jovanovicia na Balšę Sekulić w tej samej minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy FK Podgorica w 90. minucie spotkania, gdy Balša Sekulić strzelił trzeciego gola. W doliczonej drugiej minucie spotkania kartkę dostał Šaleta Kordić z FK Podgorica.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 0-3.