Liga czarnogórska - 25. kolejka First League: Grbalj Radanovici - Zeta Golubovci 0-2 (0-1)

W spotkaniu 25. kolejki czarnogórskiej First League, które rozegrane zostało 3 czerwca, zespół Grbalju przegrał z Zetem 0-2 (0-1). Mecz na Stadionie Donja Sutvara w Radanovići obejrzało 150 widzów.

25. kolejka Czarnogóra - First League
2020-06-03 18:00 | Stadion: Stadion Donja Sutvara | Widzów: 150 | Arbiter: M. Savović
Grbalj Radanovici
Zeta Golubovci
0
2
A. Soppo 32'
A. Bošnjak 90'

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 45 meczów jedenastka Zeta wygrała 19 razy i zanotowała 14 porażek oraz 12 remisów.

Od pierwszych minut jedenastka Zeta zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Grbalju była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 25. minucie arbiter pokazał kartkę Markowi Merdoviciowi, piłkarzowi Grbalju.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Zeta w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Alphonse Soppo.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Zeta.

Drugą połowę jedenastka Grbalju rozpoczęła w zmienionym składzie, za Hristijana Denkovskiego, Marka Merdovicia weszli Đorđije Vukčević, Marko Burzanović. W 53. minucie sędzia przyznał kartkę Markowi Vukcevicowi z zespołu gospodarzy.

W 60. minucie Matija Lambulić został zmieniony przez Mijata Lambulicia. Między 75. a 86. minutą, boisko opuścili piłkarze Zeta: Elom Nya-Vedji, Stefan Vukčević, Nemanja Sekulić, na ich miejsce weszli: Alex Yamoah, Ognjen Đinović, Lazar Lambulić. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Dejana Perovicia, Evgenego Kovalenki zajęli: Miloš Perović, Marko Đukanović.

Dopiero w drugiej połowie Armin Bošnjak wywołał eksplozję radości wśród kibiców Zeta, strzelając kolejnego gola w drugiej minucie doliczonego czasu meczu pojedynku. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 0-2.

Elom Nya-Vedji
25′ Marko Merdović
Alphonse Denis Soppo  32′
53′ Marko Vukcevic