Liga czarnogórska - 22. kolejka First League: Zeta Golubovci - FK Iskra Danilovgrad 1-1 (0-1)

W meczu 22. kolejki czarnogórskiej First League, który rozegrany został 29 lutego, drużyna Zeta zremisowała z FK Iskra 1-1 (0-1). Mecz na Stadionie Trešnjica w Golubovci obejrzało 800 widzów.

22. kolejka Czarnogóra - First League
2020-02-29 17:00 | Stadion: Stadion Trešnjica | Widzów: 800 | Arbiter: S. Vujović
Zeta Golubovci
FK Iskra Danilovgrad
1
1
G. Milojko 80'
M. Vukotić 31'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 16 razy. Jedenastka FK Iskra wygrała aż dziewięć razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko pięć.

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. W ósmej minucie Amel Tuzović zastąpił Nemanję Đurovicia.

W 27. minucie kartkę dostał Vladislav Rogošić, zawodnik gości.

W tym czasie piłkarze FK Iskra nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 31. minucie Milan Vukotić dał prowadzenie swojemu zespołowi.

Na siedem minut przed zakończeniem pierwszej połowy kartkę dostał Driton Camaj z jedenastki gości. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry w drużynie FK Iskra doszło do zmiany. Bogdan Mandić wszedł za Milana Vukoticia. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki FK Iskra.

Między 49. a 51. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Zeta i jedną drużynie przeciwnej. W 54. minucie Driton Camaj został zmieniony przez Zorana Petrovicia, a za Vladislava Rogošicia wszedł na boisko Miroje Jovanović, co miało wzmocnić drużynę FK Iskra. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Matyję Lambulicia na Ivana Vukčevicia. W 80. minucie wynik ustalił z rzutu karnego Goran Milojko.

Na sześć minut przed zakończeniem spotkania w zespole Zeta doszło do zmiany. Stefan Puletic wszedł za Stefana Vukčevicia. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Zeta: Ivanowi Vukčeviciowi w 87. i Nemani Đuroviciowi w 89. minucie. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 1-1.

Srđan Blażić
51′ Jovan Baošić
Ognjen Obradović49′
 80′ (k.) 49′ Goran Milojko