Liga czarnogórska - 22. kolejka First League: Kom Podgorica - Grbalj Radanovici 0-1 (0-0)

W starciu 22. kolejki czarnogórskiej First League, które rozegrane zostało 29 lutego, jedenastka Kom przegrała z Grbaljem 0-1 (0-0). Mecz na Stadionie Zlatica w Podgoricy obejrzało 200 widzów.

22. kolejka Czarnogóra - First League
2020-02-29 13:00 | Stadion: Stadion Zlatica | Widzów: 200 | Arbiter: P. Radovanović
Kom Podgorica
Grbalj Radanovici
0
1
V. Kordić 90'

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 28 meczów drużyna Grbalju wygrała 10 razy i zanotowała tyle samo porażek oraz osiem remisów.

Od pierwszych minut drużyna Grbalju zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Kom była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Marko Vukcevic z drużyny gości. Była to 38. minuta starcia.

W 44. minucie Miloš Radulović zastąpił Marina Nuculovicia. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Między 52. a 73. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Grbalju. Między 62. a 78. minutą, boisko opuścili piłkarze Grbalju: Evgeny Kovalenko, Lee Soo, Marko Burzanović, na ich miejsce weszli: Hristijan Denkovski, Radomir Dalović, Vladan Kordić. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Mirzy Hota, Arihira Sentoku zajęli: Bojan Golubović, Žarko Grbović.

Pod koniec meczu jedyną bramkę meczu zdobył Vladan Kordić dla jedenastki Grbalju. Bramka padła w tej samej minucie.