Liga czarnogórska - 22. kolejka First League: FK Podgorica - OFK Titograd Podgorica 1-1 (1-0)

W meczu 22. kolejki czarnogórskiej First League, który rozegrany został 29 lutego, zespół FK Podgorica zremisował z FK Mladost 1-1 (1-0). Mecz na DG Arena obejrzało 250 widzów.

A. Adrović 90'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka FK Podgorica wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 19. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Marka Roganovicia z FK Mladost, a w 42. minucie Bojana Aligrudicia z drużyny przeciwnej.

Pod koniec pierwszej połowy to piłkarze FK Podgorica otworzyli wynik. W tej samej minucie Šaleta Kordić dał prowadzenie swojemu zespołowi.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki FK Podgorica.

Jedyną kartkę w drugiej połowie dostał Alden Škrijelj z FK Mladost. Była to 50. minuta spotkania. W 56. minucie w zespole FK Mladost doszło do zmiany. Marko Milićković wszedł za Ognjena Peličicia.

W 72. minucie Ognjen Gašević zastąpił Mendego Mamadou.

Drużyna gości otrząsnęła się z chwilowego letargu. Ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W doliczonej drugiej minucie starcia wynik ustalił Admir Adrović.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 1-1.

Sergej Joksimović
42′ Bojan Aligrudić
Admir Adrović  90′
 42′ Šaleta Kordić
Ognjen Gašević
Nikola Vujnović
Alden Škrijelj50′

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom FK Podgorica, natomiast piłkarzom gości pokazał dwie.

Już w najbliższą sobotę drużyna FK Mladost będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej rywalem będzie Kom Podgorica. Tego samego dnia Sutjeski Niksic będzie przeciwnikiem zespołu FK Podgorica w meczu, który odbędzie się w Nikšiciu.