Liga czarnogórska - 18. kolejka First League: Zeta Golubovci - OFK Titograd Podgorica 1-0 (0-0)

W spotkaniu 18. kolejki czarnogórskiej First League, które rozegrane zostało 5 grudnia, drużyna Zeta wygrała z FK Mladost 1-0 (0-0). Mecz na Stadionie Trešnjica w Golubovci obejrzało 150 widzów.

18. kolejka Czarnogóra - First League
2019-12-05 13:00 | Stadion: Stadion Trešnjica | Widzów: 150 | Arbiter: S. Vujović
Zeta Golubovci
OFK Titograd Podgorica
1
0
Đ. Vukčević 74'

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 42 pojedynki jedenastka Zeta wygrała 20 razy i zanotowała 10 porażek oraz 12 remisów.

Od pierwszych minut jedenastka FK Mladost zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Zeta była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 32. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Amela Tuzovicia z Zeta, a w 42. minucie Ognjena Gaševicia z drużyny przeciwnej.

W 59. minucie za Matyję Lambulicia wszedł Đorđije Vukčević. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy arbiter ukarał kartką Balšę Banovicia, piłkarza FK Mladost.

W 68. minucie w jedenastce FK Mladost doszło do zmiany. Mirko Raičević wszedł za Balšę Banovicia.

Wysiłki podejmowane przez zespół Zeta w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 74. minucie Đorđije Vukčević dał prowadzenie swojej drużynie.

Między 76. a 90. minutą, boisko opuścili piłkarze Zeta: Armin Bošnjak, Alex Yamoah, na ich miejsce weszli: Balša Goranović, Lazar Lambulić. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Ognjena Gaševicia, Jovana Nikolicia zajęli: Igor Vukčević, Lucas. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Zeta: Jovanowi Baošiciowi w 84. minucie i Lazarowi Lambuliciowi w czwartej minucie doliczonego czasu meczu.

Saša Ivanović
84′ Jovan Baošić
Marko Milićković
32′ Amel Tuzović