Reklama

Reklama

Liga czarnogórska - 18. kolejka First League: Kom Podgorica - FK Podgorica 1-1 (1-0)

5 grudnia na Stadionie Zlatica w Podgoricy odbył się mecz 18. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami Kom i FK Podgorica. Pojedynek zakończył się remisem 1-1. Na stadionie zasiadło 150 widzów.

5 grudnia  na Stadionie Zlatica w Podgoricy odbył się mecz  18. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami Kom  i FK Podgorica. Pojedynek zakończył się remisem 1-1. Na stadionie zasiadło 150 widzów.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem starć jedenastka Kom wygrała jeden raz, ale więcej przegrywała, bo aż pięć razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu piłkarze Kom nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W czwartej minucie Goran Vujović dał prowadzenie swojej drużynie. To już szóste trafienie tego zawodnika w sezonie.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Miloš Radulović z jedenastki gospodarzy. Była to 45. minuta starcia. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Kom.

Reklama

Drugą połowę drużyna FK Podgorica rozpoczęła w zmienionym składzie, za Ivana Bulatovicia wszedł Šaleta Kordić. W 65. minucie Idriz Toskić został zmieniony przez Bojana Golubovicia.

Piłkarze FK Podgorica w końcu odpowiedzieli strzeleniem gola. Bramkę na 1-1 w 70. minucie zdobył Šaleta Kordić.

Między 76. a 90. minutą, boisko opuścili piłkarze Kom: Goran Vujović, Mirza Hot, na ich miejsce weszli: Sava Gardasević, Žarko Popović. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Jovana Vujovicia, Nikoli Vujnović zajęli: Milija Golubović, Keita Suzuki. Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia pokazał Milii Goluboviciowi z FK Podgorica. Była to 88. minuta meczu. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-1.

Zawodnicy obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższy wtorek zespół FK Podgorica zawalczy o kolejne punkty w Petrovac na Moru. Jego rywalem będzie OFK Petrovac. Tego samego dnia Zeta Golubovci zagra z zespołem Kom na jego terenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL