Liga czarnogórska - 18. kolejka First League: Buducnost - FK Iskra 1-0 (0-0)

W spotkaniu 18. kolejki czarnogórskiej First League, które rozegrane zostało 5 grudnia, jedenastka Buducnostu wygrała z FK Iskra 1-0 (0-0). Mecz na Stadionie Pod Goricom w Podgoricy obejrzało 1 500 widzów.

W  spotkaniu 18. kolejki czarnogórskiej First League, które rozegrane zostało 5 grudnia, jedenastka Buducnostu wygrała  z FK Iskra  1-0 (0-0). Mecz na Stadionie Pod Goricom w Podgoricy obejrzało 1 500 widzów.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 17 razy. Drużyna Buducnostu wygrała aż 12 razy, zremisowała trzy, a przegrała tylko dwa.

Od pierwszych minut drużyna FK Iskra zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Buducnostu była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter przyznał Milošowi Raičkoviciowi z Buducnostu. Była to 37. minuta meczu.

W 58. minucie Bogdan Mandić zastąpił Bogdana Milicia. W 66. minucie sędzia pokazał kartkę Milošowi Drinčiciowi z drużyny gości.

Na 21 minut przed zakończeniem drugiej połowy w zespole FK Iskra doszło do zmiany. Vladislav Rogošić wszedł za Miroje Jovanovicia.

Jedynego gola z karnego strzelił Draško Bożović dla jedenastki Buducnostu. Bramka padła w tej samej minucie. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie.

Zawodnicy obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Już w najbliższy wtorek drużyna FK Iskra rozegra kolejny mecz w Radanovići. Jej przeciwnikiem będzie Grbalj Radanovici. Tego samego dnia Rudar Pljevlja zagra z drużyną Buducnostu na jej terenie.