Liga czarnogórska - 17. kolejka First League: FK Mladost - Grbalj 1-0 (1-0)

W pojedynku 17. kolejki czarnogórskiej First League, który rozegrany został 1 grudnia, drużyna FK Mladost wygrała z Grbaljem 1-0 (1-0). Mecz na Stadionie FK Mladost w Podgoricy obejrzało 150 widzów.

17. kolejka Czarnogóra - First League
2019-12-01 15:00 | Stadion: Stadion FK Mladost | Widzów: 150 | Arbiter: M. Milacic
OFK Titograd Podgorica
Grbalj Radanovici
1
0
L. Merdović I 6'

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 45 spotkań jedenastka Grbalju wygrała 19 razy i zanotowała tyle samo porażek oraz siedem remisów.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Jedyną bramkę meczu dla FK Mladost zdobył Luka Merdović w szóstej minucie.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki FK Mladost.

W 50. minucie w drużynie FK Mladost doszło do zmiany. Radomir Dalović wszedł za Igora Vukčevicia. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom FK Mladost: Ivanowi Novoviciowi w 60. i Mirkowi Raičeviciowi w 64. minucie.

W 65. minucie Miloš Zečević został zastąpiony przez Benjamina Kacicia. W 77. minucie Miloš Brnović został zmieniony przez Aldena Škrijelja, a za Mirka Raičevicia wszedł na boisko Balša Banović, co miało wzmocnić jedenastkę FK Mladost. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Eduarda Serbula na Miloša Perovicia. W drugiej minucie doliczonego czasu gry kartkę otrzymał Balša Banović z FK Mladost.

Marko Đukanović
60′ Ivan Novović
Eduard Serbul
64′ Mirko Raičević
Andrej Vraneš
 6′ Luka Merdović
Miloš Zečević
Igor Vukčević
Dejan Račić

Arbiter nie ukarał piłkarzy gości żadną kartką, natomiast zawodnikom FK Mladost pokazał trzy żółte.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Grbalju w drugiej połowie dokonał dwóch zmian.

Już w najbliższy czwartek drużyna Grbalju rozegra kolejny mecz u siebie. Jej rywalem będzie Sutjeski Niksic. Tego samego dnia Zeta Golubovci będzie gościć zespół FK Mladost.