Liga czarnogórska - 16. kolejka First League: Zeta Golubovci - Grbalj Radanovici 2-0 (1-0)

W spotkaniu 16. kolejki czarnogórskiej First League, które rozegrane zostało 23 listopada, drużyna Zeta zwyciężyła z Grbaljem 2-0 (1-0). Mecz na Stadionie Trešnjica w Golubovci obejrzało 300 widzów.

16. kolejka Czarnogóra - First League
2019-11-23 13:00 | Stadion: Stadion Trešnjica | Widzów: 300 | Arbiter: V. Bjelica
Zeta Golubovci
Grbalj Radanovici
2
0
S. Krstović 14',90'

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 44 pojedynki drużyna Zeta wygrała 18 razy i zanotowała 14 porażek oraz 12 remisów.

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. W ósmej minucie Alex Yamoah został zastąpiony przez Balšę Goranovicia.

Niedługo po rozpoczęciu meczu Srđan Krstović wywołał eksplozję radości wśród kibiców Zeta, strzelając gola w 14. minucie starcia. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Zeta.

W pierwszych minutach drugiej połowy za czerwoną kartkę zszedł z boiska Jovan Baošić osłabiając tym samym zespół Zeta. Między 55. a 76. minutą, boisko opuścili zawodnicy Zeta: Ivan Vukčević, Stefan Vukčević, na ich miejsce weszli: Zvonko Ceklić, Đorđije Vukčević. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Miloša Zečevicia, Bogdana Rašy zajęli: Benjamin Kacić, Dejan Perović.

Od 56. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy oraz dwie drużynie przeciwnej.

W czwartej minucie doliczonego czasu pojedynku swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Srđan Krstović z Zeta. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 2-0.

Balša Popović
49′ Jovan Baošić
Marko Đukanović
Nemanja Sekulić
Nemanja Kartal
Armin Bošnjak
Bogdan Rašo
 14′, 90′ Srđan Krstović
Boban Đorđević90′
90′ Goran Milojko
Miomir Đuričković
Alphonse Denis Soppo
Dejan Kotorac
Amel Tuzović
Marko Merdović
56′ Stefan Vukčević
Nemanja Petrov
Alex Yamoah
Miloš Zečević
Ivan Vukčević
Dejan Račić67′

Piłkarze gospodarzy dostali w meczu dwie żółte kartki oraz jedną czerwoną, a ich przeciwnicy dwie żółte.

Drużyna gospodarzy wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Grbalju w drugiej połowie wymienił dwóch graczy.

1 grudnia drużyna Grbalju rozegra kolejny mecz na wyjeździe. Jej przeciwnikiem będzie OFK Titograd Podgorica. Tego samego dnia FK Podgorica będzie gościć drużynę Zeta.