Liga czarnogórska - 16. kolejka First League: Kom Podgorica - FK Iskra Danilovgrad 1-1 (0-1)

W spotkaniu 16. kolejki czarnogórskiej First League, które rozegrane zostało 23 listopada, drużyna Kom zremisowała z FK Iskra 1-1 (0-1). Mecz na Stadionie Zlatica w Podgoricy obejrzało 200 widzów.

16. kolejka Czarnogóra - First League
2019-11-23 13:00 | Stadion: Stadion Zlatica | Widzów: 200 | Arbiter: M. Boskovic
Kom Podgorica
FK Iskra Danilovgrad
1
1
G. Vujović 86'
M. Petrović 35' (samob.)

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 15 razy. Zespół Kom wygrał aż siedem razy, zremisował pięć, a przegrał tylko trzy.

Od pierwszych minut zespół FK Iskra zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Kom była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 35. minucie gola samobójczego strzelił zawodnik Kom Mihailo Petrović.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny FK Iskra.

Jedyną kartkę w meczu obejrzał Miloš Drinčić z zespołu gości. Była to 51. minuta pojedynku. W 63. minucie Andrija Kaluđerović został zmieniony przez Gorana Vujovicia.

Między 71. a 84. minutą, boisko opuścili zawodnicy Kom: Iguchi Ryosuke, Sava Gardasević, na ich miejsce weszli: Bojan Golubović, Nedjeljko Vlahović. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Vladislava Rogošicia, Bogdana Milicia zajęli: Milan Vukotić, Ivan Vuković.

Jedenastka gości długo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to aż 51 minut, jednak zespół Kom doprowadził do remisu. Gola strzelił Goran Vujović. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1.

Srđan Blażić
35′ (samob.) Mihailo Njegoš Petrović